שמלות כלה מידות גדולות

קצת יותר מלאה מחברותייך? אף אחת לא האמינה שתיראי טוב בשמלת כלה?! שטויות והבלים! גם כלות במידות גדולות ייראו נפלא ביום חתונתן! יום החתונה הוא חשוב וחד פעמי והפנטזיה על השמלה המושלמת קיימת אצל כל אחת ואחת מאיתנו – אלה עם המידות הקטנות ואלה עם המידות הגדולות כאחת. כלה יקרה, זכרי כי פרופורציות גוף הם אופנה חולפת – בעבר נשים מלאות היו התשוקה הגדולה ובימינו נשים בגודל בינוני, בעבר הייתה אופנת ההרואין-שיק שהתבטאה ברזון חולני. כלומר, את לא צריכה להרגיש מקופחת בשום דרך שהיא! גם את תזכי לשמלת כלה מושלמת לחתונתך ויהיה לך מבחר רחב.

מציאת שמלת כלה לכלות עם מידות גדולות
החשש הגדול של נשים מלאות עם מידות גדולות הוא ללכת לקניות – פעמים רבות הן פוחדות כי לא ימצאו שמלה שתתאים לגופם ותחמיא להן. הפחד הגדול הוא לקרוע את פריט הלבוש אותו מודדים. אל חשש! הימים הללו תמו! כולנו יודעים שעל טעם וריח אין מה להתווכח וגברים רבים נמשכים לנשים גדולות, מגמה שהולכת וגדלה עם השנים. כמו כן, עולם האופנה יודע שהוא צריך להיות נגיש לכל אחת ואחת. חברתנו מייצרת קולקציה רחבה מאוד של שמלות כלה למידות גדולות ובכך מעניקה לכלה העתידית את האופציה ליהנות ממדידת שמלות ומציאת השמלת המושלמת בלי להתפשר על מידה.

שמלת כלה מידות גדולות בעיצוב אישי
לפעמים, למרות הקולקציה הרחבה של שמלות הכלה שאנו מציעים, לא תמצא הכלה את השמלה שהיא מוצאת הכי מחמיאה לה, הכי נוחה והכי יפה. אל חשש, גם לזה יש פיתרון. צוות המעצבים שלנו עושה עבודת פלאים ותוך ישיבה אחת, סיעור מוחין ומדידות יעניק לך המעצב שלנו את שמלת הכלה שעליה את חלמת כל חייך, לפי רצונך ודרישותייך תוך מתן טאץ' אישי של המעצב.


כל הזכויות שמורות לגלית רוביניק – שמלות כלה. את מוזמנת לסטודיו החדש לעיצוב שמלות כלה במתחם חצרות יפו, כדי להתרשם ממגוון הקולקציות המפוארות שהכנו במיוחד עבורך. צוות הסטודיו של גלית רוביניק יעניק לך שירות חם ומסור ויתאים לך שמלת כלה שתהפוך אותך לנסיכה בערב הקסום שלך.
גלית רוביניק ב-Google+