תפריט

שמלות כלה Spring 2018 Flowers Collection

בואי להגשים את החלום שלך להיות נסיכה לערב אחד ובחרי את הדגם שיהפוך אותך לכזו.

מי לא אוהב פרחים? הם יפים, מרגשים, משמחים ואין מתאימים מהם כדי להיות על שמלת הכלה שלך. לפנייך מבחר שמלות כלה מקולקציית Spring 2018 Flowers Collection של המעצבת גלית רוביניק. מבחר דגמים שמיוצרים מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר בעולם שמלות הכלה.
שמלות כלה 2018
קולקציית Spring 2018 Flowers Collection שואבת השראה מהדבר היפה ביותר שיש לנו, הלוא הוא הטבע. השמלות מעוצבות עם תחרות בטקסטורות פרחים בגזרות מקוריות ומחמיאות במיוחד. בין מבחר השמלות תמצאי שמלות כניסה מפוארות, שמלות החלפה סקסיות ושמלות after party מדליקות במיוחד. כולן מעוצבות בקווים רומנטיים מדויקים, עם בדים נשפכים, רכים ואיכותיים במיוחד. הפרחים הופכים את השמלות לאהובות במיוחד ולכאלה שמתאימות לכל חתונה וזה בכלל לא משנה היכן היא מתקיימת.

שמלות כלה עם פרחים
טרנד הפרחים פרץ בסערה לחיינו ונדמה שב-2018, וגם לאחריה, הוא יהיה חזק מתמיד. שמלות כלה עם פרחים של המעצבת גלית רוביניק מצליחות ליצור לוק נסיכותי מושלם ולהדהים את כל האורחים, והרי זו המטרה בסופו של דבר. אנו מזמינות אותך להתרשם ממבחר העיצובים המפוארים ולהגיע אלינו לסטודיו בחצרות יפו, כדי שביחד נבחר ונתאים את השמלה המושלמת עבורך. קולקציית Spring 2018 Flowers Collection מתאפיינת בגזרות מחמיאות ובעיצובים מקוריים שלא רואים בכל מקום. חולמת להיראות מיליון דולר ביום החשוב בחייך, הקולקציה הייחודית הזו היא ללא ספק מה שדרוש לך.

קולקציה של שמלות כלה נסיכותיות
כמעט כל כלה חולמת להיראות ביום החתונה שלה כמו נסיכה מהאגדות. כדי להצליח להגשים את החלום הזה דרושה שמלת כלה נסיכותית שתהפוך אותך לכזו ותדאג שתהיי כלה עוצרת נשימה. קולקציית Spring 2018 Flowers Collection מבטאת בדיוק את החלום הזה והיא כוללת גזרות ועיצובים מוקפדים ומפוארים במיוחד. מבחר הדגמים עצום וכולל שמלות צמודות או נשפכות, שמלות כלה עם גב פתוח או כאלה קלאסיות ורומנטיות. מבחר הבדים גם הוא גדול ביותר כשהמשותף לכולם הוא האיכות הגבוהה והפרחים שמככבים בהם. גלית רוביניק תלווה אותך לאורך כל הדרך משלב הבחירה בדגם שמתאים לך, דרך המדידות ועד שתגיעי ליום המאושר בחייך במראה של נסיכה מהאגדות. בדיוק כמו שתמיד חלמת.