תפריט

גלית רוביניק בתקשורת

מגזין אופנה צרפתי לכלות בחר בקולקציה שלנו לשער
בפעם הראשונה: גלית רוביניק על המסלול בניו יורק
מתוך Xnet: בארמון הזהב של גלית רוביניק
מתוך וואלה מזל-טוב: חשיפה: בפעם הראשונה: גלית רוביניק על המסלול בניו יורק
מתוך וואלה מזל-טוב: חשיפה: תמונות בלעדיות מהחתונה של אורי ואורטל מ"דייט ראשון"
מתוך וואלה מזל-טוב: חשיפה: גלית רוביניק מציגה: שמלות כמו של נסיכות
מתוך וואלה מזל-טוב: חשיפה: הן חיו באושר ובסטייל: שמלות כלה של נסיכות אמיתיות
מתוך וואלה מזל-טוב: חשיפה: כל מה שלא ידעתם על המעצבים המובילים
מתוך וואלה מזל-טוב: המעצבים ששינו קריירה והפכו לסיפור הצלחה מהדהד
מתוך וואללה מזל-טוב: לחלום בגדול: קולקצית 2017 של גלית רוביניק
וובה לזרוביץ´ מהמירוץ למיליון ובת זוגתו מרינה שניידר נישאו בחתונה מדהימה! את שמלת הכלה של מרינה עיצבה גלית רוביניק. אתן מוזמנות לצפות באיזכורים ומהעיתונות בנוגע לאירוע הגדול:
המעצבת גלית רוביניק מתארחת בתכנית של אורנה דץ
גלית רוביניק בראיון לוואלה מזל טוב
סיקור התצוגת של גלית רוביניק בשבוע האופנה לכלות 2012
גלית רוביניק משיקה שמלות כלה של קולקציית 2010, תוכלו למצוא בקולקצייה שמלות קצרות וצמודות, שמלות ויקטוריאניות-נפוחות, עם מחוכים או בצורת קומבניזון ועוד וכל זאת בקולקצייה אחת. בקולקצייה מגוון של שמלות כגון שמלות "קצפת" ויקטוריאניות משובצות באבני סברובסקי וגם שמלות שעוצבו בהשראת הסידרה סקס והעיר הגדולה, הכוללת שמלות עם מחוכי סטרפלס באורכים משתנים וליין שמלות סקסיות וצמודות, הכולל גם שמלות בגזרת קומבינזון ווינטג´.
הכלה מסודרת!, ויקה פינקלשטיין באותו יום עדיין לא סגרה תאריך לחתונה, אבל שמלה כבר הייתה לה. ויקה דיגמנה עבור הקמפיין המוצלח לשמלות הכלה בשנת 2010 והתאהבה בשמלות של גלית רוביניק. לבסוף היא בחרה עבורה את השימלה שהיא אהבה יותר מכולן.
ויקה פינקלשטיין לקטלוג 2010, ויקה פינקלשטיין ייצגה את גלית רוביניק בקטלוג המוצלח לשנת 2010 והבטיחה לעצמה את השלת כלה שהיא הכי אהבה. ממש כמו כוכבת אמיתית גלית רובינק הבטיחה לויקה שהיא תתן לה את שמלת הכלה שהיא אהבה לחתונה שלה. שווה להיות דוגמנית לא?
רובנו חולמות על שמלת הכלה שלנו עוד מגיל קטן, אך החלומות על השמלה המיועדת צריכה להיות מותאמת למבנה הגוף שלנו. בעזרת ניסיונה הרבה של גלית רוביניק נוכל להתאים עבורך את השמלה הנכונה והמחמיאה ביותר עבורך על מנת שתרגישי נסיכה אמיתית. שמלת הכלה צריכה להיות מותאמת לגודל החזה של הכלה על מנת שתרגיש סקסית ונינוחה עם עצמה באירוע הגדול.
שנת 2012 תיזכר שנים רבות בזכוות הגיוון אותה איפשר לכלות. ניתן היה למצוא בקולקציה שמלות כלה מיני קצרות לצג שובלים ארוכים ושמלות נפוחות לצד צמושות וסולידיות
וואלה מזל טוב דאגו לסקר את סגנונה הייחודי של המעצבת גלית רוביניק ומצאו בין הדגמים הרבים טרנדים המזכירים את מה שקורה על השטיחים האדומים הבולטים בהוליווד!!!