תפריט

עיצוב שמלות בהתאמה אישית לכלות

יש שיגידו שבחירת שמלת הכלה שתלווה אותך ביום המאושר בחייך היא חשובה לא פחות מבחירת החתן שילווה אותך באותו יום... מדובר בשמלה שתופיע בכל תמונות החתונה ובעצם תהווה את כל הזכרונות שלך מהיום החשוב הזה.

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להבטיח לעצמך שהשמלה שתבחרי תהיה המיוחדת והמתאימה ביותר עבורך, היא לבחור בשמלת כלה בהתאמה אישית. כך תוכלי לוודא שהשמלה החשובה הזו תהיה תפורה בדיוק למידותייך (תרתי משמע) ותהיה שלך בכל המובנים. אשמח ללוות אותך בתהליך המרגש הזה ולסייע לך לבחור ולעצב את שמלת החלומות לחתונה שלך לאירוע הכל-כך חשוב הזה.

התאמת שמלת כלה
רבים שואלים אותי איך אני מתאימה לכל כלה את השמלה המתאימה לה ביותר. האמת היא שאין חוקים בעניין ומה שצריך הוא חיבור לכלה, חוש אופנתי והמון אהבה למקצוע. אני מאמינה שניחנתי באלה ולפיכך אני מצליחה כבר שנים רבות להתאים לכלות את השמלה המושלמת ביותר עבורן. את מוזמנת לקבוע פגישת נסיון אצלי בסטודיו, להתרשם מהעיצובים הקיימים או לבחור בעיצוב אחר המופיע בחלומותייך.

שמלת כלה בתפירה מיוחדת
כפי שכבר וודאי ידוע לך, בחירת שמלת כלה זהו תהליך ארוך ולא פשוט כלל. לעיתים תרגישי שלאף מעצב או סטודיו אין מה להציע לך שתואם את שמלת החלומות שמככבת בראשך. אם את מזדהה עם הדברים הללו כנראה שאת צריכה לבחור שמלת כלה שנתפרת במיוחד בשבילך. שמלה שלמעשה עוד לא קיימת ורק מחכה שאת תוציאי אותה מן החלומות שלך אל המציאות. אני כאן כדי לעזור לך לעשות זאת…

השכרת שמלת כלה או שמלה חדשה
ישנן כלות רבות שהתאהבו בדגם קיים ויודעות בוודאות שכזה הן רוצות. עבור אלו מומלץ באמת להשכיר שמלה שתתאם את הציפיות והחלומות שלהן. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי עיצוב שמלת כלה חדשה יבטיח לך שמלה מקורית וייחודית, כזו שנתפרה ועוצבה במיוחד בשבילך ומתאימה בדיוק למי שאת ולמה שאת. אם תשאלי אותי, מדובר אולי בתהליך ארוך יותר ולעיתים גם מסובך יותר, אך בכזה שמגשים את כל החלומות הכי כמוסים שלך בנוגע לשמלת הכלה.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם