תפריט
»»

שמלת כלה עם גב פתוח

יחסית לשמלה שמלווה אותנו ליום אחד ויחיד בחיים יש לשמלת הכלה המון המון אופציות.

שמלת כלה עם גב פתוח? הגעת למקום הנכון!
זו יכולה להיות שמלת כלה סטרפלס, שמלה צנועה עם שרוולים ארוכים, שמלת כלה עם בגד גוף, עם מחוך וכן, גם שמלת כלה עם גב חשוף. רבות מהכלות בוחרות באופציה האחרונה משום שמדובר בגיזרה שמוסיפה המון רושם לשמלת הכלה. שמלת כלה עם גב פתוח תורמת חגיגיות, נסיכות ואת אפקט ה"ואוו" שכלות כל-כך מחפשות. אני מזמינה אותך לביקור בסטודיו שלי, להתרשם ממגוון רחב של שמלות כלה עם גב חשוף, או לבחור לעצב ביחד איתי את שמלת החלומות שלך.

שמלת כלה עם גב חשוף


שמלת כלה עם גב פתוח
שמלת כלה עם גב פתוח או שמלה עם גב מיוחד תגרום לכך שלא משנה מאיפה יסתכלו עלייך- יוכלו להתפעל מעיצוב מרשים למדי. שמלה שכזו תהפוך אותך למיוחדת מכל כיוון אפשרי ואת השמלה שלך למעניינת ביותר. כדאי לבחור בשמלה עם גב פתוח במקרה ואת מרגישה בנוח עם הגב שלך, משום ששמלה מסוג זה מושכת תשומת לב רבה לאיזור הגב.

גב תחרה בשמלת כלה
בד התחרה הוא נפוץ ביותר בעיצוב שמלות כלה בכלל ובשימוש בו בגב שמלת כלה עם גב פתוח בפרט. יש משהו בבד המיוחד הזה שהופך כל עיצוב פשוט לשמלה מרשימה ונסיכותית. גב תחרה בשמלת כלה יכול לשמש את הכלות שרוצות ליצור עניין בכל חלק וחלק בשמלת הכלה שלהן. בשימוש לצורך שמלות כלה עם גב פתוח, ביכולתו ליצור משחקי טקסטורות ולשדרג את העיצוב בצורה משמעותית ובולטת לעין.

שמלות כלה סטרפלס
אופציה נוספת של שמלת כלה עם גב פתוח שחושפת את הגב באופן מובהק היא שמלת הסטרפלס. מדובר בשמלה ללא כתפיות שבה הכתפיים והגב חשופים ואילו שאר הגוף מכוסה.שמלת כלה סטרפלס לא מתאימה לכל אחד ומומלץ לבחון היטב האם עיצובי הסטרפלס מתאימים למבנה גופך ולאופייך. אצלי בסטודיו תמצאי שפע של דגמי שמלות כלה עם גב פתוח או כאלה החושפות כתפיים, ואני מבטיחה לייעץ לך בכנות וברגישות לגבי הדגם המתאים לך ביותר.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם