תפריט
»»

שמלות כלה מחטבות

מה הדבר הראשון שעשית אחרי שקיבלת הצעת נישואין? אם את כלה טיפוסית כנראה שרגע אחרי שאמרת לו "כן" נכנסת למשטר דיאטה קשוח ביותר.

אם נרצה או לא, כמעט כל בחורה לא מרוצה מהמשקל שלה והייתה רוצה להיות רזה יותר. אם בחיי היום יום התחושות האלו לא כל-כך בולטות, בתקופה של לפני החתונה הן מקבלות עוצמות גדולות במיוחד. הבשורה המשמחת בכל הסיפור הזה היא שאת לא באמת חייבת לצום ולהרעיב את עצמך כדי להיראות כמו הכלה שתמיד חלמת להיות. יש היום פתרונות נהדרים שישחררו אותך מזה והעיקרית שבהן היא שמלת הכלה המחטבת. היא פועלת כמו קסם ומצליחה לדחוס אליה את כל מה שלא רצוי וליצור מראה מחוטב ויפה. בסטודיו של גלית רוביניק בחצרות יפה מחכות לך שלל שמלות כלה מחטבות שיהפכו אותך לנסיכה של ממש בגיזרה שתמיד רצית.

הדרך שלך להיראות הכי טוב שאת יכולה ביום החתונה שלך
אז כמו שאמרנו מחטב עושה את הכל קטן ומהודק יותר. הוא מכניס את הבטן, את הטוסיק ואת הירכיים ודוחס אותם עמוק אל תוך השמלה. זו הדרך שלך להתמודד עם החלקים שאת פחות אוהבת או שלמה איתם וזה יאפשר לך להיראות טוב יותר בעיני עצמך (וזה מה שהכי חשוב).

דברים שחשוב לשים אליהם לב כשתופרים שמלת כלה מחטבת
למרות שתיארנו את זה כאילו מדובר בפתרון קסם שיאפשר לך לאכול כמה שאת רוצה מבלי שזה יתבטא בגיזרה, הדברים הם לא בדיוק כך. למעשה בכל מה שקשור לדיאטה אין קיצורי דרך ורק תזונה נכונה וספורט יוכלו לגרום לירידה במשקל. מה שכן, שמלת כלה מחטבת יכולה לעזור לכן להיראות טוב יותר ביום החתונה ו"לדחוס" את כל מה שצריך כדי שיישב במקום הנכון. שימו לב שכשאתן רוכשות שמלה כזו לכך שהמחטב יהיה חזק ומיוצר מבדים באיכות טובה. כמו כן וודאו שהוא מותאם בדיוק למידות שלכם (לא גדול מידי ולא קטן מידי) ושהוא לא בולט או נראה לעין. הדבר האחרון שתרצו הוא שכולם יראו שאתן לובשות מחטב מתחת לשמלה.

שמלת כלה עם מחטב - האם היא יכולה להיות נוחה או שזה בלתי אפשרי?
יש איזו דעה לפיה שמלות כלה מחטבות הן גזירת גורל לחוסר נוחות, לכאבים ולסבל. אנחנו אומרים שזה ממש לא חייב להיות ככה ובטח שזה לא צריך להיות ככה. אחרי הכל, מדובר ביום החשוב בחייך ושום שמלה לא שווה כדי שתעבירי אותו בסבל וכאבים. אנחנו מזמינים אותך לסטודיו של גלית רוביניק להתרשם משלל הדגמים ולראות שאפשר גם אחרת. אפשר ללבוש שמלת כלה נוחה ומחמיאה!
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם