תפריט
»»

שמלת כלה - מה לא כדאי לעשות?

את מחכה ליום הזה כל חייך, את חולמת עליו בלילה (וביום) ורוצה שהוא יהיה הכי מיוחד שיש. עם כל הכבוד לקייטרינג ולדי ג'יי אנחנו כולנו יודעים שמה שהכי חשוב לך הוא איך שתראי, ובצדק גמור!

כולם הולכים להסתכל עלייך, לבחון אותך מכל כיוון וזה עוד לפני שדיברנו על התמונות שילוו אותך ויהיו מזכרת לכל החיים. אנחנו לא מתכוונים להלחיץ אלא רק להבהיר לך שאת חייבת לבחור בקפידה את שמלת הכלה שלך ולהימנע מטעויות. את חייבת להיראות הכי טוב שיש ולבחור את השמלה שהכי תחמיא לך והכי תתאים לך. אז איך ניגשים למשימה כזאת קריטית וגורלית? גלית רוביניק נותנת כמה טיפים ששווים זהב.

אל תלכי באופן עיוור אחרי קטלוגים של שמלות כלה
שיטוט קצר ברחבי הרשת יחשוף אותך למיליוני דגמי שמלות כלה שכמעט כולם יראו נהדר על הדוגמנית שלובשת אותן, אבל כאן מתחילה הבעיה… רובנו לא דוגמניות ומה שנראה מדהים על הדוגמנית לא תמיד יראה מדהים עלייך. אז מה עושים? מגלים גמישות ולא הולכים כעיוורת אחרי הקטלוגים והמגזינים! גם אם היית בטוחה במאה אחוז שמצאת את שמלת הכלה המושלמת, הקשיבי למעצב ולאנשי מקצוע שיידעו להתאים לך את השמלה הנכונה עבורך. גם אם על הקולב היא לא תיראה כמו שמלת החלומות שלך, תני לה צ'אנס ותני למעצב להוביל אותך מתוך מחשבה שהוא בעל ניסיון מספיק עשיר כדי להתאים לך את השמלה המחמיאה ביותר.

אל תקחי איתך יותר מידי אנשים למדידות
מכירות את אלו שיוצאות למסע חיפוש שמלת כלה עם אמא, 3 אחיות, 4 חברות והשכנה? אז לא, למרות שנדמה לך שכך תמצאי את השמלה המושלמת, זה ממש לא נכון. ככל שיש ריבוי דעות כך יהיה לך קשה יותר למצוא שמלת כלה. כל אחת חושבת אחרת וכל אחת תמשוך אותך לכיוון הנכון בעיניה עד שתתבלבלי ולא תדעי במה להחליט. אז מה עושים? בוחרים 2-3 (גג!) מלווים שסומכים על הדיעה שלהם וסומכים עליהם שהם יבחרו את הטוב ביותר עבורך ולא בהכרח את מה שהם אוהבים.

אל תחרגי מהתקציב שלך
כשתתחילי לחפש שמלות כלה תגלי שקשת המחירים היא כל-כך רחבה עד שתוכלי למצוא שמלות כלה עד 1000 ש"ח וכלה שמחירן מגיע עד עשרות אלפי שקלים. תראי שיש שמלות כלה לקנייה, כאלה להשכרה וזה עוד לפני שדיברנו על האופציה של החלפת שמלת כלה במהלך הערב (ואולי אפילו 2?). אז מה עושים? קודם כל מגדירים מראש תקציב לשמלת הכלה ומשתדלים לא לחרוג ממנו. לא משנה מה התקציב שלך אנחנו מאמינים שתמצאי שמלה שעומדת בו וממש ממליצים להימנע מחריגות שתצטרכי לשלם עליכם זמן רב אחרי שהחתונה תסתיים. ולא, זה לא שווה את זה! ולא משנה כמה יפה נראית בסוף הערב. אפשר להיראות יפה בכל תקציב!

הפסיקי את החיפושים מיד אחרי שתמצאי את השמלה
אומרים כי חיפוש שמלות כלה לא מסתיים אף פעם ושגם אחרי שתבחרי את שלך לא תוכלי להפסיק להסתכל במגזינים, קטלוגים, חלונות ראווה או כל מקום אחר שתופיע בו שמלה לבנה. אז מה עושים? מפסיקים!!! רגע אחרי שתבחרי את שמלת הכלה שלך הפסיקי להסתכל ונסי להיות שלמה איתה ומאושרת עם הבחירה שלך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם