תפריט
»»

על כלות אורבניות ועל שמלות

אם אתן מתחתנות בקרוב אין סיכוי שלא נתקלתן בצמד המילים "כלות אורבניות". הטרנד האורבני שוטף כל פינה בארץ ולא פוסח על אף אחת.

נדמה כי כולן רוצות להיות חלק מהשיק האורבני המיוחד ולהגיע לחתונה שכל כולה סטייל עירוני, תוסס, צעיר ומעודכן. חתונה אורבנית באה לידי ביטוי בכל פרט ופרט. זה מתחיל מעיצוב המקום, ממשיך לסגנון המוזיקה, לאוכל, לבגדי החתן וכמובן לשמלת הכלה שתבחרי. אז איזו שמלה כלה אורבנית תבחר? מה בכלל אומר הסגנון הזה? ועל מה כדאי לתת דגש? המעצבת גלית רוביניק מסבירה על הטרנד שכאן כדי להישאר.

שמלות כלה אורבניות - מה זה בדיוק אומר?
אז שמעת מכל מקום כי שמלת כלה אורבנית היא הדבר החם ביותר וברור שאת רוצה גם להיות כלה שיקית ומעודכנת. אבל מה זה בעצם אומר שמלת כלה אורבנית? ובכן, הטרנד האורבני שואב את ההשראה מהעיר הגדולה והתוססת. שמלה אורבנית צריכה להיות מלאת סטייל, מוקפדת ובעלת מראה שנוטף שיק ותחכום. זו לא תהיה שמלת קצפת שקשה לזוז בה אלא שמלה שיוצרת לוק נונשלנטי של כלה זורמת ומעודכנת. השמלה צריכה לשבת על הכלה באופן מושלם, להיות מהבדים הכי מעודכנים ומהחומרים הכי איכותיים. השמלה תבטא אומץ ונועזות מצד אחד אבל המון קוליות ונשיות מהצד השני.

איפה מוצאים שמלת כלה אורבנית?
כמו כל טרנד חזק אחר, גם את הטרנד האורבני אימצו מעצבים רבים. כל אחד מהם לוקח אותו לכיוון קצת אחר כך שכמעט כל אחת יכולה למצוא שמלת כלה אורבנית לטעמה. ניתן למצוא שמלות כלה אורבניות בכל רחבי הארץ, ברמות מחירים שונים ובאיכויות שונות. גם בסטודיו של גלית רוביניק תמצאי מגוון עיצובים אורבניים מיוחדים ומעודכנים. עקרונות העיצוב האורבני מבטאים קווים כלליים ולא מנחים על שמלה שצריכה להיראות באופן ספציפי ואחיד. זו יכולה להיות שמלת כלה עם גב פתוח, או לחילופין שמלת כלה צנועה יותר. זו יכולה להית שמלת כלה  עם פאייטים או דווקא שמלת כלה מבד סאטן ללא שילובים של בדים נוספים.

איך תדעי אם שמלת כלה אורבנית מתאימה לך?
כמו ששמלת כלה קצרה או שמלת כלה קצפת לא תתאים לכל כלה, גם השמלה האורבנית לא בהכרח תתאים לכולם. הדבר החשוב ביותר בבחירת שמלת כלה הוא למצוא את הסגנון שמתאים לך, כזה שאת מרגישה בו בנוח ובטבעיות. אם את חיה ונושמת את הכפר, ילדת פרחים וטבע בכל רמ"ח איברייך - כנראה שסגנון העיצוב העירוני והמוקפד לא כל-כך יתאים לך… אם כל חייך חלמת על שמלת כלה נפוחה בדיוק כמו של נסיכות דיסני, לא בטוח ששווה לך לוותר על החלום רק כדי להיות חלק מהטרנד. אז מתי בכל זאת תתאים לך שמלת כלה בסגנון אורבני? אם שיק וסטייל חשובים לך, אם הסגנון של העיר הגדולה, התוססת והמעודכנת מדבר אלייך ואם חשוב לך לבטא קוליות ובחירות מוקפדות בכל פרט בחתונה שלך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם