תפריט
»»

המלצות על שמלות כלה

מאז שהרשתות החברתיות נהיו כל-כך מרכזיות בחיים שלנו, נדמה שעל כל דבר אנחנו מחפשים. על רכב, טלפון נייד, קוסמטיקאית, רופאים, וכמובן גם המלצות על מעצבי שמלות כלה, אולמות אירועים וכל מה שנוגע לערב החשוב בחיינו

אף אחד לא רוצה "ליפול" בזה ולעשות בחירות לא מוצלחות. שמלת כלה היא בין הדברים החשובים ביותר בחתונה והיא חייבת להיות מושלמת. למעשה הסיפור איתה מתחיל עוד הרבה לפני ערב החתונה ונוגע גם לשלבי חיפוש השמלה, המדידות, והתפירה. בתור כלה את רוצה שכל התהליך יהיה נעים וידידותי ואת בטח לא רוצה לעשות אותו במקום שלא יתייחסו לכל הבקשות שלך או חלילה לא יכבדו אותך. בדיוק בגלל זה המלצות על מעצבים ושמלות הן חשובות במיוחד והן שיבהירו לך ממי כדאי להתרחק ומי ראוי להיות זה שילווה אותך לאורך הדרך. אנחנו מזמינים אותך אלינו לסטודיו של גלית רוביניק להתרשם ממגוון השמלות, מיחס אישי חם ומכבד, ומצוות מקצועי שידאג להוציא אותך הכי יפה שיש!

חוות דעת על מעצבי שמלות כלה - ממה צריך להיזהר?
המלצות, ביקורות וחוות דעת הן דבר נפלא ואפקטיבי, במיוחד בעולם החתונות. כלות וחתנים רבים מרגישים צורך לשתף זוגות אחרים בחוויות שלהם במטרה לסייע להם לבחור נכון. חשוב לזכור שהמלצות הן דבר סובייקטיבי ושלא תמיד החוויה של מישהו אחד תהיה זהה לחוויה שלך. אז מה עושים? קראו המלצות! זה חשוב וזה יכול לתת לכם מושג על מגמה כללית של אותו מעצב או מעצבת שמלות כלה. יחד עם זאת, קחו אותן בערבון מוגבל וזכרו שתמיד שווה לבדוק את הדברים בעצמכם. לכו תדעו, אולי תגלו שמדובר במעצבת מקסימה, איכותית ונפלאה שתגרום לכם לחוויה נהדרת ולא בהכרח לחוויה של זו שהמליצה להתרחק ממנה.

אתרי חתונות ששווה לבדוק
בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר אתרי חתונות שמאגדים תחתם המלצות על ספקי חתונה וכמובן גם על שמלות כלה. האתרים האלו (ברוב המקרים) כוללים ביקורות אותנטיות של כלות וחתנים שעשו את זה לפניכם והם מקום מצוין להתחיל בו את החיפושים אחרי השמלה המושלמת. שימו לב שבאתרים האלו יש גם פרסומות לרוב, כך שכדאי לבדוק בקפידה האם מדובר בהמלצה אמיתית או בכזו ממומנת.

סטודיו לעיצוב שמלות כלה בת"א - איך בוחרים מבין כולם?
מי שיעשה סיבוב ברחובות יפו ות"א ייחשף ברגע אחד לשפע העצום של מעצבי שמלות כלה שפועלים באזור. המבחר הוא כל-כך גדול עד שלעתים נדמה כי כל חנות שנייה היא סטודיו לכלות. אז איך בוחרים? איך הופכים את החיפוש לקל יותר ולא למשהו ארוך ובלתי נגמר? קודם כל חשוב להבין שלא תוכלו (וגם ממש לא כדאי!) לבקר בכולם. מה גם שחלקם בטח לא עומדים בתקציב שקבעתן, וחלקם לא מדברים בסגנון שלכן. אז מה עושות? מסננות! עושות שיעורי בית ועבודת הכנה מוקדמת שתמנע מכן להגיע לחנויות שלא מתאימות לכן. חפשו המלצות על סטודיו לכלות בת"א או יפו, בדקו שהמחירים שם מתאימים לכם והשמלות מעוצבות בסגנונות שאתן אוהבות. כך תוכלו להגיע רק אל המקומות שנכונים ומדויקים לכן, מה שיחסוך מכן זמן רב.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם