תפריט
»»

שמלת כלה - משומשת או חדשה?

חלמת ודמיינת את השמלה תיראה, איך יסרקו ויאפרו אותך, כמה תתרגשי ואפילו מה ילבש החתן.

דבר אחד לא לקחת בחשבון- שתצטרכי להחליט האם להשתמש בשמלת כלה חדשה או משומשת. אז עכשיו כשהיום הגדול שלך הולך ומתקרב את נדרשת להגיע להחלטה לגבי זה. לכל אחת מהשמלות יש את היתרונות והחסרונות שלה ואנחנו כאן כדי לנסות ולהקל עליכן בהחלטה הגורלית הזו. בסטודיו של גלית רוביניק תמצאי שמלות כלה בעיצובים יוקרתיים שתפורות מחומרי הגלם הטובים ביותר ויותאמו אליך באופן אישי ומדויק.

שמלת כלה מושלמת - יש דבר כזה?
אחת ההחלטות הכי קשות שתצטרכי לקחת יהיו איזה שמלת כלה לבחור. כשיעברו השנים אף אחד לא יזכור את המוזיקה שנוגנה בחתונה, גם לא את האוכל שהוגש  או את האטרקציות שבחרת לחלק לאורחים ברחבה. מה שכן ילווה אותך הן התמונות באלבום ובדיוק בגלל זה לבחירת שמלת הכלה יש משקל מרכזי ורב כל-כך. גם אם תבחרי לרכוש שמלת כלה חדשה וגם אם "תתפשרי" על שמלת כלה משומשת, חשוב שתהיי שלמה עם העיצוב שלה ועם המראה שלה עלייך. זה ברור ומובן שהחלום שלך הוא למצוא שמלת כלה מושלמת בכל הפרמטרים: גם עיצוב, גם תפירה, גם מחיר וגם שהיא תעמוד בכל הציפיות שלך. העניין הוא שקשה למצוא שמלת כלה שכזו ותמיד יהיה משהו שתצטרכי להתפשר עליו. מה שחשוב בסופו של דבר הוא שתיראי טוב ותרגישי טוב, שתשמחי, תרקדי ותהני מהיום החשוב והגדול בחייך.

שמלת כלה "חדשה מהניילונים" - חלומה של כל כלה או החלטה מיותרת?
כדי להצליח לקחת החלטה שמתאימה עבורך צריך להציג את היתרונות והחסרונות של כל אופציה. רכישת שמלת כלה חדשה לחלוטין מאפשרת לך להיות הראשונה שלובשת אותה ועבור כלות רבות זה מהווה יתרון ברור. זה אומר שהכל יהיה חדש לחלוטין ונתפר בדיוק עבורך ועבור המידות שלך. החיסרון של שמלת כלה חדשה טמון בדרך במחיר שכן שמלה כזו יקרה יותר מאשר שמלת כלה יד שנייה, או שמלות כלה להשכרה שכבר נלבשו על-ידי כלות. כמובן שגם שמלות כלה מושכרות עוברות ניקוי יבש והתאמה על-ידי תופרת , כך שהתוצאה הסופית היא של שמלת כלה חדשה לחלוטין.

למה זה ממש משתלם לקנות שמלת כלה משומשת וממה כדאי להיזהר?
אם אין לך את הלחץ להיות הראשונה שלובשת את שמלת הכלה שלך זה עשוי לחסוך לך הרבה מאוד כסף. שמלת כלה מושכרת תהיה ברוב המקרים זולה יותר משמלה חדשה שנתפרה בפעם הראשונה ובמיוחד בשבילך. גם שמלות כלה יד 2 יחסכו לך הרבה מאוד כסף ויאפשרו לך להשקיע את התקציב במקומות אחרים.  היתרון הזה משחק תפקיד מרכזי בעיקר כשהוצאות החתונה נהיות גבוהות משנה לשנה. החיסרון נעוץ בעובדה שישנן כלות שלבשו את השמלה לפנייך ואם זה מפריע לך זה עלול להוות חיסרון משמעותי. בנוסף לכך, יש שיגידו ששמלת כלה חדשה שנתפרת באופן ייעודי למידותייך תיראה טוב יותר ומדויק יותר על הגוף.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם