תפריט
»»

דגמי שמלות כלה שלא שוכחים

יש כאלה שזוכרים את האוכל בחתונה, יש כאלו שלא שוכחים את הדי ג'יי המקפיץ, יש כאלו שלא יעברו לסדר היום עד שלא ידעו מי איפר את הכלה ויש כאלו שלא שוכחים את שמלת הכלה.

ככה זה שהכלה בוחרת בשמלת כלה בדגם ייחודי שמתאים לה בול, מחמיא לה ויוצר הופעה מרשימה ובלתי נשכחת. חולמת להיות הכלה הזו? זו שכולם ידברו שבחים על השמלה שלה? המעצבת גלית רוביניק מזמינה אותך לסטודיו שלה בחצרות יפו. בואי להתרשם ממגוון גדול של שמלות כלה מקוריות, איכותיות ויוקרתיות שכולם ידברו עליהן גם הרבה אחרי שהחתונה תסתיים.

מה הופך שמלת כלה לבלתי נשכחת?
זו לא חייבת להיות שמלת כלה יקרה במיוחד וזו לגמרי יכולה להיות שמלת כלה זולה. זו לא חייבת להיות שמלת כלה עשירה בבד וזו לחלוטין יכולה להיות שמלת כלה פשוטה וצנועה. מה שחשוב זה שהשמלה תתאים לך, תחמיא לך ושהיא תהיה איכותית ומיוחדת. קל לזהות איכות ממרחקים ועוד יותר קל לזהות חוסר איכות. כדי ששמלת כלה תהיה בלתי נשכחת היא צריכה להיות ייחודית ומקורית ובטח לא דגם שמלה נפוץ שרואים בכל חתונה. אם את רוצה שלא ישכחו את השמלה שלך הקפידי לבחור שמלה שמצד היא חדשנית ומעודכנת ומצד שני היא מחמיאה לך ויושבת עלייך בול. אנחנו כאן כדי לעזור.

דגמי שמלות כלה שעשו היסטוריה
משנה לשנה אנו עדים לטרנדים חדשים בעולם שמלות הכלה שחודרים לחיינו בסערה ומאיימים להישאר שם לנצח. אם מדובר בדגם שהפך ברגע אחד לפופולרי ואהוב, כנראה שמדובר בדגם בלתי נשכח. באיזה דגמים מדובר למשל? זו יכולה להיות שמלת כלה בשני חלקים (חצאית וטופ) שעשתה היסטוריה והיסטריה והפכה לדבר החם והלוהט בשנת 2015 בואכה 2016. זו יכולה להיות שמלת כלה בשיק בוהמייני שהתוודענו אליה בעיקר דרך בר רפאלי שהתחתנה בה וגם היא הפכה ברגע אחד להיסטרית. גם שמלות כלה עם תחרה הפכו לשמלות הכלה האלו שלא שוכחים בזכות הנסיכה קייט מידלטון שבחרה להתחתן בה ועוד. כדי ששמלת כלה תהיה בלתי נשכחת היא צריכה להביא איתה בשורה של ממש ולהציג משהו חדש שלא נראה בעבר. בסטודיו של גלית רוביניק תמצאי בדיוק שמלות כלה כאלה. בואי להתרשם.

כך נדאג שאף אחד לא ישכח את שמלת הכלה שלך
אנחנו יודעים שחשוב לך להיות כלה מיוחדת, יפה ועוצרת נשימה. אנחנו יודעים שאת רוצה שכל מי שמסתכל עלייך יגיד "ואוו" וימשיך להתפעל גם הרבה אחרי שהחתונה תיגמר, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. נדאג להתאים לך שמלת כלה מושלמת שתחמיא לך ותוציא את כל הפוטנציאל שבך. נדאג שהשמלה תהיה מדויקת למידותייך, שהסגנון יתאים למראה ולאישיות שלך, וכמובן שביחד נבחר את כל הפרטים שעושים הופעה מושלמת ונכונה.  אנחנו מאמינים שהכלה עושה את שמלת הכלה בלתי נשכחת והשילוב בין יוקרה, איכות לדיוק בפרטים הקטנים הוא שיגרום לכולם לזכור אותך ואת השמלה שלך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם