תפריט

שלושת הסימנים שמצאת את שמלת הכלה שלך

מאז שאת זוכרת את עצמך ידעת בדיוק איזו שמלת כלה תבחרי, אבל הנה הגיע היום הגדול שלך ואת כבר לא בטוחה בכלום? קודם כל תדעי שאת לא לבד.

התרחיש הזה קורה לכלות רבות שבטוחות שהן יודעות בדיוק מה הן רוצות, אבל כשהן מתחילות לחפש הן כבר לא בטוחות בכלל. אז הן מתחילות להסתכל באתרי אינטרנט של מעצבי שמלות כלה, באתרי חתונות מומלצים, מסתובבות בחנויות, מודדות, מודדות, מודדות  והופכות כל אבן כדי למצוא את שמלת הכלה המושלמת. רבות מהן (ואל תתפלאי אם זה יקרה או קרה גם לך) מגלות שהחיפוש הזה רק עשה את הכל למבלבל יותר וקשה הרבה יותר. כי הרי איך אפשר לדעת איזו שמלה הכי נכונה אחרי שמדדת כבר כל-כך הרבה. איך בכל זאת תצליחי לעצור את חיפוש שמלת הכלה ולהיות שלמה עם ההחלטה שלך?  אז איך תדעי שזה זה? נכון, זה לא קל, אבל את חייבת להחליט. המעצבת גלית רוביניק מציעה שלושה סימנים שיעזרו לך להבין שמצאת את שמלת הכלה שלך.

שמלת כלה שאת "מרגישה בה בבית"
אמרו לפנינו שאת הכי יפה כשנוח לך , ולמרות שרבות מהכלות חושבות שנוחות זה פינוק בכל מה שקשור לשמלת כלה, אנחנו עדיין מאמינים בה. למקרה שתהית, אנחנו לא מתכוונים שתלבשי פיג'מה או טרנינג, אבל אנחנו כן חושבים שאת צריכה להרגיש נוח בשמלה שלך. לנוע בחופשיות, לחבק ולנשק את האורחים, לרקוד ולעשות הכל. כשתלבשי את שמלת הכלה שלך ויהיה לך נוח ונעים בה, את תרגישי את זה מיד! וזה בעיננו אחד הסימנים שמעידים שכנראה מצאת את השמלה שלך.

שמלת כלה שהיממה את צוות היועצות שלך
נתחיל בטיפ קטן: כשאת יוצאת למסע חיפוש שמלות כלה אל תקחי איתך יותר מידי אנשים. ככל שיהיו יותר מומחים, כך יהיו יותר דעות וקולות וכך החיפוש יהיה קשה יותר. בחרי 2-3 מלוות שאת סומכת על דעתן ועל כך שהן ידאגו לבחור את השמלה הכי  מתאימה עבורך. כשתמדדי כל-כך הרבה דגמי שמלות כלה תגלי שלא תמיד כולן יאהבו. אבל כשתמדדי את השמלה הנכונה עבורך תראי שכנראה שכולן יסכימו פה אחד שזו השמלה שאת צריכה לבחור. זהו עוד סימן שמצאת את השמלה שלך.

שמלת הכלה שהכי אהבת!
ראית כל-כך הרבה שמלות כלה ואנחנו בטוחים שחלק אהבת יותר וחלק פחות. בין המוני הדגמים שמדדת על גופך בטוח הייתה את השמלה הזו שאת מאוהבת בה. את זו שמהתחלה ראית את עצמך מתחתנת בה, אלא שכל החיפוש המופרז הזה טשטש את ההבנה הזו. שמלת הכלה שלך לא תצא לך מראש וגם אחרי שתמדדי עוד המון אחרות, היא תבלוט בזיכרון שלך ותהיה האהובה עלייך מכולן. את יודעת על איזו שמלה אנחנו מדברות? אז כנראה זו השמלה שאת צריכה לבחור. כי הרי אין כמו האינטואיציה שלך בשביל לדעת מה הכי טוב בשבילך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם