תפריט

מהו הזמן המומלץ לתפירת שמלת כלה?

מצד אחד את לא רוצה לבחור שמלת כלה מוקדם מידי כי לכי תדעי כמה שינויים הגוף שלך עוד יעבור...

את יכולה לרזות או להשמין וגם הטעם וההעדפות שלך יכולים להשתנות בפרק זמן ארוך מידי. מצד שני את לא רוצה לחכות לרגע האחרון ולעשות את זה בלחץ כי לכי תדעי מה יקרה. אולי לא תמצאי שמלה שאת אוהבת? אולי תצטרכי להתפשר? אולי תיאלצי לוותר על החלום הלבן שתמיד היה לך? אז מתי כדאי להתחיל לתפור שמלת כלה? זה תלוי בכמה דברים. אם את מתכננת לתפור שמלה מאפס או להשכיר דגם קיים, אם את יודעת בדיוק מה את רוצה או שאין לך מושג קלוש וגם למעצב שתבחרי יש השפעה על הזמן המומלץ. אז כדי שלא תתלבטי יותר מידי וכדי שתוכלי להתרכז בדברים החשובים,

המעצבת גלית רוביניק מציעה לוח זמנים לתפירת שמלת כלה. וכמובן שבין כל החיפושים את מוזמנים להגיע לסטודיו הלבן שלנו בחצרות יפו. בואי להתרשם ממגוון גדול של שמלות כלה יוקרתיות, בדים וחומרים ברמה הגבוהה ביותר וצוות מסור ומקצועי שידאג שתראי כמו נסיכה מהאגדות. מחכים לך! ומזל טוב כמובן...

תפירת שמלת כלה מאפס - מתי צריך להתחיל?
אם לא מצאת דגם שמלת כלה שאת אוהבת ובראש שלך יש תמונה מדויקת של שמלת החלומות שלך, תוכלו לבחור תפירת שמלת כלה מאפס. כלות רבות בוחרות באופציה הזו שיכולה להשיג תוצאות נהדרות, אבל חשוב לדעת שהיא לוקחת זמן. צריך מעצב שמלות כלה שידע להוציא גיזרה נכונה, לבחור בדים וחומרים, לעשות מדידות וכמובן לתפור. זהו תהליך ארוך שעשוי לקחת זמן ולכן מומלץ להתחיל איתו מספיק זמן מראש. כמה מראש? ההמלצה שלנו היא לקחת מקדם זמן של לפחות 3 חודשים לפני מועד החתונה כדי שהמעצב והתופרת יוכלו לעמוד במשימה בהצלחה ובלי להילחץ.

השכרת שמלת כלה מדגם קיים - מתי כדאי להתחיל?
האופציה השנייה, שנחשבת לפופולרית ומקובלת יותר, היא בחירת דגם קיים של שמלת כלה. מעצבי שמלות כלה מציעים המון דגמים בהמון סגנונות, כך שכמעט כל כלה לעתיד יכולה למצוא דגם שהיא מתחברת אליו. יש שמלות כלה עם גב חשוף, שמלות כלה צנועות, שמלות כלה יוקרתיות וגם כאלה פשוטות יותר. למרות שאת בוחרת דגם שכבר עוצב ונתפר, התהליך הזה לוקח זמן. יש לקחת בחשבון שיהיה מספיק זמן למשימה המאתגרת של חיפוש שמלת כלה ועוד זמן בשביל ההתאמות הדרושות למבנה הגוף שלך. אז כמה זמן מראש ? ההמלצה שלנו היא להתחיל בחיפושים בתקופה של לפחות חודשיים מראש. שימי לב שלא כדאי יותר מידי זמן שכן את עלולה להתחרט ולהתבלבל, דבר שיסבך את התהליך.

בחירת שמלת כלה - האם אפשר להיות ספונטניות ולחכות לרגע האחרון?
למרות ההמלצות שנתנו פה, תמיד יהיו כלות שיחכו לרגע האחרון, בין אם מבחירה ובין אם משאננות. האם זה כדאי? פחות. האם זה אפשרי? בהחלט כן. למעשה אפשר לבחור שמלת כלה בכל רגע נתון ואפילו שבוע לפני החתונה. כמובן שזה יהיה כרוך בלחץ ומתח ולעתים גם במחיר כספי גבוה יותר, אבל אין סיבה שזה לא יהיה אפשרי. במידה והנסיבות הובילו אותך להיות ספונטנית בבחירת שמלת כלה זכרי שאין לך זמן מיותר להתלבטויות. עלייך להתמקד ולהיות פרקטית כמו גם לגלות גמישות ולהתפשר במידת הצורך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם