תפריט

דרישות מוזרות של כלות בנוגע לשמלה

את המילה "בריידזילה" כבר שמעת? אם לא שמעת את זה ולא אמרו את זה עלייך, כנראה שאת מתנהגת עד כה בצורה שקולה והגיונית, אבל תדעי שלא כל הכלות כמוך.

בריידזילה הוא מושג שבא לתאר כלה עם שגעונות, התקפי זעם, פרצי כעס ועצבים ובאופן כללי כלה שיש לה דרישות מפה ועד הודעה חדשה. אנחנו חלילה לא שופטים. המעמד המלחיץ מובן לנו וברור שהוא מביא איתו מידי פעם גם התנהגויות לא כל-כך פרופורציונאליות. גם אצלנו בסטודיו "זכינו" לראות לא פעם ולא פעמיים דרישות מוזרות לשמלת הכלה. סקרניות לדעת מהן? המעצבת גלית רוביניק חושפת כמה סודות לבנים מעניינים במיוחד.

שמלות כלה חושפניות בהגזמה
אחת הדרישות המוזרות ביותר שראינו כאן בסטודיו שלנו הוא בקשה לעצב שמלת כלה חשופה מאוד. כמה מאוד? בואו נגיד שההבדל בין השמלה לבין הלבשה תחתונה לא היה גדול מאוד והיא לא ממש השאירה מקום לדמיון. אנחנו מבינים שאת רוצה להיראות מעולה, לסחוט מחמאות והרבה תשומת לב, אבל לא תמיד שמלת כפה חושפנית היא הדרך. הכל צריך להיעשות במידה ובטוב טעם. אנחנו כאן כדי לעזור לך לבחור נכון וכדי לדאוג שתצאי כלה מושלמת שנראית נפלא ומרגישה עוד יותר נפלא.

שמלות כלה באורך כביש ראשי
"תעשי לי שובל ארוך שמתחיל מהחצאית ונגמר קילומטר אחריי". מכירים את הכלות שצועדות לחופה על שובל משתרך באורך של רחוב שלם? זוהי, רבותיי, דרישה מוגזמת לשמלת כלה. שובל ארוך זה יפה ועוצמתי אבל הוא לא יכול להיות ארוך מידי. שמלת כלה עם שובל יכולה להיות יפה ומרשימה, אבל גם את זה צריך לדעת לעשות נכון. השובל לא יכול להיות ארוך יותר מידי ואת ממש לא רוצה ליפול או שחלילה מישהו יסתבך בו.

שמלות כלה מיוחדות קצת יותר מידי
אנחנו מבינים את הצורך של כלות להיות מיוחדות ולהציג מראה שלא רואים כל יום. ובכל זאת, גם את זה צריך לדעת לעשות בטוב טעם כדי לא להיראות מצחיק או מגוחך. כבר יצא לנו להיתקל בכלות שביקשו לשלב הדפסים מצוירים בשמלת הכלה שלהן, שילובי בדים לא הגיוניים או אלמנטים אחרים שלדעתן יהפכו אותן להיות הכלות הכי מיוחדות בסביבה. צר לנו להרוס את המסיבה, אבל דברים מוזרים הם לא הדרך להיות הכלה המיוחדת שתמיד חלמת להיות. ייחודיות מתבטאת בסטייל, בשיק ובמראה שגורם לכולם להתפעל (אבל לחיוב...).
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם