תפריט

נקודות למחשבה על התאמת שמלת הכלה לחליפת החתן

בזמן האחרון הטרנד של בגדים תואמים שוטף כל חלקה טובה בחיינו.

זה התחיל עם שמלות תואמות לאמהות ולילדות שלהן, המשיך עם בגדים תואמים לאנשים ולבעלי החיים שלהם, וזו הייתה רק שאלה של זמן עד שזה יגיע גם לעולם החתונות. אז כן, למקרה שתהיתם זה לגמרי כאן וביותר ויותר אירועים אנחנו רואים חתנים וכלות שבחרו להתאים בין שמלת הכלה לחליפת החתן. המעצבת גלית רוביניק מתארת את הטרנד ומציעה כמה נקודות שכדאי לחשוב עליהן לפני שהולכים על זה.

שמלת כלה וחליפת חתן תואמות - איך זה עובד?
יש כמה דרכים לעשות את זה וזה יכול להיות בצורה מאסיבית ואגרסיבית או בצורה עדינה ומסוגננת. אפשר לבחור שמלת כלה וחליפת חתן שיש בניהן קשר עמוק ושאי אפשר להתבלבל ולחשוב שהן לא תואמות. הקשר יתבטא באביזרים זהים, חומרים ובדים זהים ובטוטאל לוק של שמלת כלה וחליפת חתן שנראות כמעט אותו הדבר. הדרך העדינה תכלול קשר קל יותר בין השתיים שיכול להתבטא בפרט אחד או מקסימום שניים. אביזר מקשר, פריט קטן או בחירה בסגנון עיצובי זהה אך בשוני מהותי בין השתיים. זו בעיני הדרך החכמה יותר ללכת על הטרנד שמבטיחה דיוק וטוב טעם.

לא לכל אחד , לא בכל מחיר
חשוב להבין שלמרות שמדובר בטרנד חם במיוחד, אתם לא חייבים לאמץ אותו ועדיין תוכלו להיראות יפים ומעודכנים. חליפת חתן ושמלת כלה תואמות לא יתאימו לכולם וצריך בשביל זה אופי מיוחד ומראה שיתאים. הטרנד לא יתאים לכולם ולא צריך ללכת איתו בכל מחיר. השאלות החשובות צריכות להיות בסופו של דבר: איך אתם נראים? האם זה מחמיא לכם? האם יש בזה משהו משעשע בגבול הטעם הטוב או שחלילה אתם נראים מגוחך עם ההתאמה הזו? אם אתם לא בטוחים בתשובה תוכלו להתייעץ עם מעצבי שמלות כלה או חליפות חתן ולבקש מהם את דעתם הכנה.

החלטתם בכל זאת ללכת על זה? ככה לא תראו מגוחך
אם לאחר מחשבה ובדיקה החלטתם ללכת על הטרנד זה חייב להיעשות בצורה מדויקת ונכונה כדי שחס וחלילה לא תראו מגוחך ביום החשוב והמיוחד שלכם. חשוב לזכור שאולי החתונה מסתיימת בלילה, אבל התמונות נשארות לתמיד ואתם בטח לא רוצים שהמזכרת שלכם תהיה מביכה. ההמלצה שלי היא לעשות את זה בעדינות: לבחור חוט מקשר אחד וללכת איתו מבלי להגזים. זה יכול להיות סגנון זהה (שיק אורבני יכול לעבוד נהדר במקרה הזה), פריט קטן שיחבר בין השתיים (פרח בדש ופרח בשמלה למשל), או חיבור אחר שנעשה באופן עדין ונעים לעין.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם