תפריט

מדריך למציאת שמלות כלה באינסטגרם

המילה האשטאג אומרת לך משהו? אם לא אז כדאי שתפתחי חשבון אינסטגרם ויפה שעה אחת קודם

אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל השראה ולמצוא את שמלת הכלה המושלמת שלך. מדובר ברשת חברתית המבוססת על תמונות וסרטונים  כמעט בכל נושא שבעולם: אוכל, עיצוב הבית, מסלולי טיול ועוד כל-כך הרבה נושאים. וכמובן שגם לכלות לעתיד יש הרבה מה לחפש שם, בעיקר אם הן מחפשות שמלות כלה ולא ממש החליטו עדיין במה לבחור. המעצבת גלית רוביניק עם טיפים לחיפוש שמלות כלה ברשת האינסטגרם. מזל טוב!

האשטג זה כל הסיפור
כדי להיחשף לכמה שיותר שמלות כלה ועניינים אחרים של חתונה את צריכה להכיר את ההאשטגים הנכונים. האשטג הוא למעשה אמצעי לסימון ולקיטלוג תמונות מסוימות תחת נושא אחד. ההאשטאג מסומן בעזרת סולמית (#) וכאשר תכתבי את הנושא הספציפי שאת מחפשת יופיעו כל התמונות הרלוונטיות שקוטלגו תחתיו. אם את מחפשת שמלות כלה עלייך לכתוב בשורת החיפוש את הביטוי "שמלות כלה" או כמובן את אותו הביטוי באנגלית ואז באורח פלא יופיעו תחתיו כל התמונות שקשורות אליו. זה יפתח בפנייך עולם שלם של דגמים, סגנונות והמון השראה וזו הדרך הטובה ביותר למצוא שמלות כלה כיום. כמעט ואין מעצב שמלות כלה שלא נמצא באינסטגרם וטורח לשים השאטג מתאים על התמונות שלו בדיוק כדי שאת תוכלי למצוא אותן.

שימי לב לפילטרים
אחרי שתחפשי שמלות כלה באינסטגרם יפתחו לפנייך מיליוני תמונות מכל רחבי העולם. העניין עם תמונות של שמלות כלה באינסטגרם הוא שהן מפולטרות ומעוצבות, כך שלא תמיד הן מדויקות ביחס למציאות. כל משתמש אינסטגרם יכול להפעיל מניפולציות טכניות על התמונות שהוא מעלה כדי להפוך אותן ליפות יותר ואטרקטיביות יותר. כשמדובר על שמלות כלה יש לזה משמעות גדולה שכן לעתים נוצרים פערים גדולים בין איך שהשמלה נראית באינסטגרם לבין איך שהיא נראית בפועל וחשוב להכיר בכך.

מקום מצוין לקבל השראה אבל לא תחליף לחיפוש פיזי
ולמרות מה שתיארתי על הפערים הקיימים בין האינסטגרם לבין המציאות, אני עדיין חושבת שהוא מקום מצוין להתחיל בו חיפוש שמלות כלה. יש בו המון תמונות של מעצבי שמלות כלה מכל העולם כך שתוכלי להתמקד ולהבין טוב יותר מהו הסגנון שאת מחפשת. תוכלי לקבל השראה ולדייק את החיפוש שלך. יחד עם זאת, שיטוט ברשתות החברתיות לא בא במקום סיבוב חיפוש שמלות כלה ועל זה לא תוכלי לוותר. את איכות הבדים, את ההתאמה למבנה גופך ואת ההתרשמות הכללית תוכלי לקבל רק פנים אל מול פנים ולכן אני לא ממליצה על הזמנת שמלת כלה באינטרנט מבלי למדוד אותה לפני כן.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם