תפריט

מה הן שמלות כלה אורבניות?

אם כבר התחלת לחפש שמלות כלה לחתונה שלך אין סיכוי שהצלחת לחמוק מהביטוי "שמלת כלה אורבנית".

מדובר בטרנד כל-כך חזק וברור עד שהוא מציף כל חלקה בעולם החתונות ולא נוגע רק לשמלות. הוא נוגע לעיצוב האולם, לאוכל, למוזיקה, לסגנון הצילום וכמובן כמובן גם לעיצוב שמלת הכלה. אבל מה זה בעצם שמלת כלה בעיצוב אורבני? אם את לא יודעת מה זה קודם כל תדעי שאת ממש לא לבד. פעמים רבות אנו עדים למעצבים שמשתמשים בביטוי רק כדי להיות חלק מהטרנד וללא אחיזה במציאות. דבר שני, הגעת למקום הנכון. המעצבת גלית רוביניק מסבירה אחת ולתמיד מהי שמלת כלה אורבנית, מה כל-כך מיוחד בה, איך תוודאי שהשמלה שבחרת היא אכן אורבנית ובאיזה מקרים היא ממש לא תתאים לך.

מהי שמלת כלה בעיצוב אורבני?
סגנון העיצוב האורבני אינו נוגע, כאמור, רק לשמלות כלה אלא חולש על תחומי עיצוב רבים ומגוונים. מדובר בסגנון עיצובי ששואב השראה מהעיר הגדולה, מקצב מהיר, סטייל משובח, גרוב, עדכניות, טרנדיות והקפדה על הפרטים הקטנים. שמלות כלה אורבניות יכולות להיראות אחרת אחת מהשנייה כל עוד הקו המנחה מציג קונספט של מינימליזם מודרני. מדובר בסגנון מעודכן ואופנתי שמתאים למי שחי ונושם אופנה, מתרגש מקצב החיים המהיר בעיר הגדולה ומחובר לחידושים ולטרנדים המובילים.

כך תהיי בטוחה שהשמלה שבחרת היא שמלת כלה אורבנית
לפי מה שתיארתי ניתן לחשוב (ובצדק) שאין לוק אחיד לשמלות כלה אורבניות. אז איך בכל זאת תדעי שהשמלה שבחרת היא אורבנית? ובכן, היא צריכה לבטא טרנדיות , אופנתיות, דיוק, וחדשנות. אם נדמה לך שזו שמלה קלאסית שהייתה פופולרית בשנות ה-60 או שמלת כלה כפרית עם אלמנטים שורשיים, זו כנראה לא שמלה אורבנית. כלות אורבניות הן כלות שנראות כאילו השמלה נתפרה במיוחד עבורן. אלו שמלות כלה קלילות ולא מתאמצות שלמרות שהושקעה בהן המון מחשבה הן מציגות לוק נונשלנטי ומאוד מאוד מדויק. תהיה הקפדה על פרטים קטנים, ייחודיות, עיצוב מעודכן, אומץ,  והמון סטייל.

שמלות כלה אורבניות - למי הן מתאימות ולמי ממש לא?
כמו כל טרנד אחר, גם את הטרנד האורבני צריך לקחת בערבון מוגבל ולהבין שהוא לא מתאים לכולן. למרות שאת שואפת לאמץ אופנות ולהיראות מעודכנת, כדאי לבחון היטב האם זה מתאים לך או לא. אם את בחורה כפרית שבחיי היום יום שלך מתלבשת פשוט מאוד ייתכן והסגנון הכפרי יתאים לך יותר. אם תמיד חלמת על שמלת כלה נסיכותית, אולי אפילו שמלת קצפת לא בטוח שיהיה לך שווה לוותר על החלום רק בשביל להיות חלק מהטרנד. זכרי שניתן לזהות בקלות כלות שמאמצות טרנדים שלא מתאימים להן. זה נראה מאולץ ולא טבעי והן לא מרגישות נוח בשמלות. ההמלצה היא לבחור שמלת כלה בסגנון עיצוב שמתאים לך ושאת מתחברת אליו, בין אם הוא הטרנד החם בעולם שמלות הכלה ובין אם לא.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם