תפריט

שמלות כלה בפייסבוק

אם חשבתן לרגע שבפייסבוק מוצאים רק חברים כדאי שתחשבו שוב.

פייסבוק כבר מזמן הפך למקום הטוב ביותר לחפש (ולמצוא) כל דבר שרוצים, כולל שמלות כלה. שורת החיפוש בפייסבוק מניבה תוצאות מעולות בדיוק כמו גוגל או מנועי חיפוש אחרים. נכון להיום קשה מאוד למצוא מעצבי שמלות כלה שאין להם עמוד פייסבוק פעיל שבו תוכלו להתרשם מהסגנון, מהדגמים ומהמחירים. אבל מעבר לזה תוכלו למצוא בפייסבוק המלצות אמיתיות ואותנטיות של כלות. זה יעזור לכן לבחור טוב יותר סטודיו לעיצוב שמלות כלה ובעיקר יקל עליכן את החיפוש. כמובן שגם את השמלות שלי תוכלי למצוא בפייסבוק ואחרי שתתרשמי אני מזמינה אותך אליי לסטודיו להתרשם ולהרגיש את השמלות בקרוב. אני והצוות שלי נשמח לעזור לך לבחור את שמלת החלומות שתהפוך אותך לנסיכה ליום אחד, בדיוק כמו שאת חולמת להיות.

למה צריך לשים לב כשמחפשים שמלות כלה בפייסבוק?
הפייסבוק הוא מקום מצוין למצוא בו כמעט כל מה שמחפשים. אלא שחשוב להבין שעם כל הכבוד לרשת החברתית, היא לא תחסוך לכן את החיפוש הפיזי והמדידות האמיתיות של השמלה שלכן. הפייסבוק טוב בשביל להתרשם מהסגנונות השונים ומטווחי המחירים והוא טוב כדי לערוך רשימה מצומצמת יותר של מעצבי שמלות כלה שתרצו לבחון מקרוב יותר. שימו לב שנוכחות ברשת לא בהכרח מצביעה על איכות השמלות ואת זה תוכלו לבחון רק בעצמכן ומקרוב. אז מה אנחנו מציעים? קחו את הכלי הזה כעזר אך לא כתחליף לסיבוב המסורתי של חיפוש שמלות כלה.

קבוצות מתחתנים בפייסבוק - מקום טוב להתחיל בו
כשאנחנו מדברים על שמלות כלה בפייסבוק אנחנו למעשה מתכוונים לשתי זירות עיקריות. הזירה הראשונה היא העמודים שמפעילים המעצבים עצמם שבהם תוכלו להתרשם מהדגמים והסגנונות. הזירה השנייה היא קבוצות כלות ומתחתנים שבהן תוכלו למצוא המלצות על אותן מעצבים. הקבוצות השונות (שקיימות בשפע!) הן מקום מעולה כדי לקבל חוות דעת אמיתיות על איכות השמלות, על השירות, על היחס ועל החוויה שמציע אותו מעצב. הן מקום מצוין להתחיל בו את החיפוש ולדוג ממנו את רשימת מעצבי שמלות הכלה שתרצו לבחון בצורה מעמיקה יותר.

דברים שרואים משם לא רואים מכאן - דברים שכדאי לדעת על שמלות כלה בפייסבוק
דבר נוסף שחשוב להבין לפני שמחפשים שמלת כלה בפייסבוק הוא שלא כל הנוצץ זהב. הפייסבוק הוא דרך מצוינת של מעצבים להציג את הסחורה שלהם אלא שבחסות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים או דוגמניות חטובות במיוחד, השמלות עלולות להיראות אחרת מכפי שהן במציאות. מעצבים משקיעים מאמצים רבים ביצירת תמונות מרהיבות של שמלות כלה כדי שתחשבו שהנה מצאתן את שמלת החלומות שלכן. אלא שהתמונות האלו פעמים רבות חוטאות למציאות ועלולות ליצור אשליה שתוביל לאכזבות ומפחי נפש.  בגלל זה אנחנו מאמינים שהפייסבוק לעולם לא יוכל להחליף את ההסתובבות הפיזית בין חנויות שמלות כלה שונות, מדידות והתרשמות מהדבר האמיתי.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם