תפריט

למה לא רואים הרבה כלות במיני?

ראינו בנות שמתחתנות עם שמלת כלה א-סימטרית, שמלת כלה סטרפלס אפילו אוברול כלה במקום שמלה, אבל כלה שמתחתנת עם שמלת מיני כמעט לא יצא לנו לראות. לכם יצא?

גם אם כן, זה כנראה היה משהו חד פעמי כי הרוב הגדול של הכלות בוחרות להתחתן עם שמלת כלה ארוכה. למה בעצם? כנראה בגלל שהשתרשה מחשבה או אמונה שכלה צריכה ללבוש שמלת כלה מיוחדת, נסיכותית ואצילית ושמלת מיני לא יכולה להשיג מראה שכזה. בואו ננסה לענות בהרחבה על השאלה למה בעצם  כמעט ולא רואים כלות במיני?

איך הפכה שמלת כלה ארוכה לבחירה המקובלת ביותר?
לא צריך להיות בהרבה חתונות בשביל לראות ששמלת כלה ארוכה היא הבחירה הראשונה של רוב הכלות. למה זה קורה? בעיקר כי שמלת כלה ארוכה משדרת משהו מכובד וחגיגי יותר מאשר שמלה קצרה. והרי ברור לכולם שבחתונה שלך את צריכה להיות הכי חגיגית ומכובדת. יש שיגידו ששמלת כלה ארוכה מחמיאה יותר מאשר זו הקצרה, אך זה לא מחייב ועם העיצוב הנכון גם שמלת מיני יכולה להחמיא. עניין נוסף הוא המראה המלכותי שמתקבל בשמלת כלה ארוכה וזה דבר ידוע שכלות חולמות להיראות כמו נסיכות לפחות ליום אחד. יש משהו פשוט ויומיומי בשמלת מיני וזו הסיבה העיקרית לכך שהיא לא הצליחה להתברג בתור שמלת כלה מקובלת.

שמלות לכלות אמיצות ונועזות
אם את מגדירה את עצמך כאמיצה ונועזת ומחפשת לוק מיוחד ליום החתונה שלך, שמלת כלה קצרה יכולה להיות הפיתרון המושלם. אין ספק שמדובר במשהו שלא רואים בכל יום ובמשהו שכנראה כל האורחים (או לפחות רובם) ידברו עליו. זה לא מתאים לכולם אבל אם את רוצה להותיר רושם ולהגיע לחתונה שלך בהופעה בלתי נשכחת, זו בדיוק השמלה שאת צריכה. חשוב לזכור שגם שמלת כלה מיני יכולה להיות חגיגית ומיוחדת וצריך להקפיד על בחירת בדים יוקרתיים, אלמנטיים מיוחדים ועיצוב חגיגי שידאג להפוך אותך לכלה מיוחדת כל-כך.

איפה דווקא כן רואים שמלות כלה מיני?
אם נדלג לרגע לשלב השני של החתונה, לשלב של מסיבת הריקודים, נגלה שדווקא שם הנוכחות של שמלות כלה מיני היא רבה במיוחד. כלות רבות בוחרות שמלות כלה קצרות לריקודים גם בגלל שהיא נוחה יותר וגם בגלל שהיא משדרת משהו משוחרר ופחות מחייב.  מי שמחליטה ללבוש שמלת כלה שנייה בוחרת ברוב המקרים בשמלה קצרה וקלילה שמאפשרת לה לנוע בחופשיות ולרקוד בכיף. בואי לסטודיו של גלית רוביניק להתרשם ממגוון שמלות כלה קצרות שמתאימות לשמש גם כשמלת כלה ראשונה לשלב החופה וגם בתור שמלה שנייה לריקודים.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם