תפריט

שמלות כלה בצבעים מקוריים

אז מה אם לימדו אותנו מגיל אפס שכלות לובשות שמלה לבנה? זה אומר שאי אפשר ללבוש שמלה בצבע אחר? ממש לא ואפילו להפך

בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתם של צבעים אחרים וחדשים לתחום השמור של שמלות הכלה ואם תשאלו אותנו, מדובר בשינוי מבורך. זה מרענן, זה חדשני, זה מקורי, מיוחד והופך את הכלות ליפות ומעניינות הרבה יותר. המעצבת גלית רוביניק על הטרנד הצבעוני שמאיים לדחוק את הלבן לשוליים.

שמלות כלה בצבעי שמנת או שמפניה
כלות שמחפשות לצאת מהקופסה הלבנה אבל רוצות עדיין לשמור על המגמה המוכרת והאהובה בוחרות בדרך כלל בשמלות בצבעי שמנת או שמפניה. זה אמנם לא לבן אבל זה עדיין משהו אחר ומיוחד. זה אמנם לא לבן אבל זה עדיין שומר על החגיגיות וממלכתיות וזה הפתרון המושלם לכלה נועזת שמחפשת שמלת כלה בצבע מקורי אבל לא רוצה ללכת רחוק מידי מהמסורת המוכרת.

שמלות בצבע זהב - מושלם או מוגזם?
בזמן האחרון יצא לנו להיתקל בלא מעט כלות שבחרו להתחתן עם שמלת כלה בצבע זהב. אפשר להגיד הרבה דברים על הבחירה הזו, אבל אי אפשר שלא להתרשם מהמקוריות והייחודיות. האם זה מתאים לכולם? ממש לא. האם זה מוגזם? הכל שאלה של איך עושים את זה. אנחנו מאמינים ששמלת כלה בצבע זהב יכולה להיות בחירה נהדרת אם עושים אותה בצורה חכמה ומקפידים על עיצוב מדויק ובטוב טעם. לא כל השמלה חייבת להיות בזהב ואפשר לשמור על מינונים שישמרו על המאפיינים  הייחודיים של שמלות כלה.

שמלות כלה בגווני פסטל - הבחירה הרומנטית
צבע נוסף שנכנס חזק אל עולם שמלות הכלה הוא וורוד פסטל. יש משהו מאוד נכון בבחירה הזו שמצד אחד מבטא עדינות ורומנטיות, ומצד שני מעניק לוק מיוחד ומקורי. גם פה ניתן לבחור בשמלת כלה שכולה בצבעי פסטל או בשמלה לבנה הכוללת נגיעות בפסטל. השילוב בין לבן לפסטל יוצר מראה רומנטי, קלאסי ונסיכותי שמתאים במיוחד לשמלות כלה. מחפשת שמלת כלה בצבע קצת אחר? בואי לסטודיו שלנו להתרשם ממגוון דגמים בסגנונות ובצבעים שונים. כל השמלות מיוצרות מבדים איכותיים ותפורות באיכות גבוהה וברמות הגימור הגבוהות ביותר.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם