תפריט

שמלת כלה כמו שתמיד חלמת - זה אפשרי

מאז שאת זוכרת את עצמך את מדמיינת איך תיראי ביום החתונה שלך. אמנם הדמיונות האלו השתנו לאורך השנים, האופנות התחלפו וגם את פיתחת סגנון ייחודי משלך, אבל הם תמיד היו שם

עוד לפני שדמיינת וחשבת מי יהיה הבן זוג שילווה אותך לאורך החיים, דמיינת איך תיראי בשמלת כלה. ועכשיו, כשהרגע הזה סוף סוף הגיע, זה הזמן להגשים את כל החלומות שלך. אז את עוברת מסטודיו לכלות אחד לאחר, מחפשת באתרים של מעצבי שמלות כלה בכל העולם, בוחנת את כל המגזינים האחרונים ועדיין לא מצאת את שמלת החלומות שלך? אל דאגה. המעצבת גלית רוביניק כאן כדי להגשים לך את כל החלומות. שמלות כלה בעיצוב אישי הן המומחיות שלה מתוך מחשבה ברורה שכלה חייבת ללבוש את שמלת החלומות שלה.

את תביאי את החלום, אנחנו נביא את הידע
אנחנו יודעים שאין לך ידע בעיצוב גזרות או בחירת בדים מתאימים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. את תספרי לנו בפירוט מרבי מה החלום שלך ואנחנו נדאג להפוך אותו לשמלת כלה בלתי נשכחת. ניצור גיזרה מתאימה, נביא את הבדים הנכונים, נציע לך תוספות שבעיננו יתאימו וביחד נגשים לך את החלום. שנים של ניסיון בעיצוב שמלות כלה לימד אותנו שכלה יפה היא כלה שלובשת את שמלת החלומות שלה. אנחנו כאן כדי לעזור!

אין דבר שהוא בלתי אפשרי!
אנחנו מאמינות שאין חלום שהוא רחוק מידי ועם הידע המקצועי שלנו אפשר להגשים כל חלום. חולמת על שמלת כלה עם גב פתוח ומחשוף עמוק? שמלת תחרה עם אבנים יוקרתיות? אולי בכלל שמלת כלה כפרית פשוטה פשוטה שתתאים לאופי הייחודי שלך? הכל אפשרי והכל לגיטימי. בואי להתרשם ממגוון השמלות העשיר אצלנו בסטודיו וכמובן שבמידה ואף אחת מהשמלות לא תענה על ההגדרה של "שמלת החלומות", נשב ביחד עד שיצא עשן ועד שתצאי מפה עם שמלת החלומות שלך בתפירה אישית ומדויקת עבורך.

מתרגשת? כל מה שתמיד חלמת עומד להתגשם
אז כן, הרגע הזה לגמרי קורה ואת עומדת להתחתן עם שמלת החלומות שלך. אנחנו יודעים שחיפוש שמלת כלה יכול להיות תהליך ארוך ומתיש ואת עלולה להתאכזב בדרך ואפילו להתייאש. לא כל מעצב שמלות כלה מסכים לעשות שמלה בעיצוב אישי אבל אנחנו כן. אז תנגבי את הדמעות של התסכול (אם היו כאלה) , ותחליפי אותן בדמעות של התרגשות. שמלת החלומות שלך עומדת להתגשם!
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם