תפריט

מה הופך שמלת כלה לעדינה?

עם כל הכבוד לפאייטים, לנצנצים ולחצאיות הנפוחות, את מעדיפה להשאיר אותם לאחרות.

יש כלות שחולמות על שמלת כלה נפוחה עם פאייטים, נצנצים ובד שאינו נגמר. יש כלות שחולמות על שמלת כלה גרנדיוזית, יוקרתית ומלאת אלמנטים שאי אפשר להישאר אדישים אליהם. את דווקא חולמת על שמלת כלה עדינה שתתאים לאישיות ולאופי שלך. קודם כל חשוב לנו להגיד שגם שמלת כלה עדינה יכולה להיות עוצרת נשימה ועדין לא בהכרח אומר פשוט! דבר שני, בואו נראה מה הופך שמלת כלה לעדינה כדי שתוכלי לבחור בקלות רבה יותר.

סגנון עיצוב קלאסי, רומנטי ונקי
כדי לבחור שמלת כלה עדינה עלייך להתמקד בסגנון עיצוב קלאסי ורומנטי. שמלות כלה בסגנון נקי נחשבות לעדינות ורכות יותר וכנראה שבסגנון הזה תמצאי את מה שאת מחפשת. בסגנון הזה נמצא שמלות כלה רכות ונשיות, רומנטיות ומלאות קסם. הסגנון הרומנטי והקלאסי מלווה אותנו שנים רבות ושמלות כלה בסגנון הזה תמיד נראות טוב ותמיד מרגשות ומחמיאות. זה אומר שגם אם תסתכלי על אלבומי התמונות בעוד עשור, השמלה תיראה לגיטימית ורלוונטית… זאת בניגוד לשמלות כלה טרנדיות שעלולות לחלוף בדיוק כמו שבאו.

גזרות ישרות ומחמיאות
שלא כמו שמלות כלה קצפת עם חצאיות נפוחות ומחשופים עמוקים, שמלות כלה עדינות מצטיינות בגזרות ישרות ונקיות. כאן לא תראי מפתחים גדולים יותר מידי וגם לא גזרות מיוחדות ויוצאות דופן. שמלות כלה עדינות בגיזרת A נחשבות לקלאסיות, רומנטיות ובעיקר מחמיאות לנשים במבני גוף שונים. קולקצית שמלות כלה 2020 מציגה שמלות בגיזרה ישנה יוצרת לוק עדין, רך, נשי ורומנטי ובדיוק בגלל זה הוא בחירה מצוינת למה שאת מחפשת. התמקדי בגזרות מסוג זה.

בדים רכים ואלמנטים עדינים
החלק האחרון שהופך שמלת כלה לעדינה הוא הבדים כמובן. לא תראי כאן בדים עמוסי נצנצים, פאייטים או פנינים. גם לא תראי כאן בדים קשיחים, מבריקים או עמוסי אלמנטים. מה כן תראי? בדים רכים ונעימים, שמחמיאים לגוף ומלווים אותו באופן מושלם. שמלות כלה עדינות מעוצבות ברוב המקרים מבדים נעימים ונוחים שיוצרים לוק עדין, נשי ורומנטי מבלי להתאמץ יותר מידי. גם מבחינת הגוונים לא נראה כאן תעוזה גדולה יותר מידי והשמלות יהיו ברוב המקרים בצבע לבן חלבי קלאסי ומוכר.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם