תפריט

מעצבת מומלצת של שמלות כלה

שמלת כלה היא השמלה הכי חשובה שתלבשי בחייך ולא, ממש לא הגזמנו

זה הבגד הכי משמעותי ומרגש שיהיה לך ואנחנו באמת מקווים שתלבשי אותו רק פעם אחת. למרות שאי אפשר באמת לדעת. אבל היום אנחנו כאן כדי לדבר על דברים שמחים ולא על אפשרות לגירושין, אז נחזור לשמלת הכלה שלך! השמלה שתהפוך אותך לכוכבת האירוע, למסמר הערב, לנסיכה מהאגדות ולכל המחמאות שרק תרצי... אבל כדי שהיא באמת תהיה מוצלחת ותגשים את כל החלומות שלך, את צריכה לבחור בחכמה את המעצב או המעצבת. לא חסרים מעצבי שמלות כלה מומלצים בארץ, מה שהופך את הבחירה לקשה יותר. המעצבת גלית רוביניק מסבירה מה הופך מעצב שמלות כלה למומלץ.

יחס טוב ורגיש
מעצב שמלות כלה נמדד לפני הכל ביחס שהוא מעניק לכלות שלו. מעצב אנטיפת ולא נחמד, (מוכשר ככל שיהיה!!), הוא לא מעצב טוב. זה לא משנה כמה השמלות שלו יפות וכמה הגזרות שלו מחמיאות, אם את תסבלי בדרך - שום דבר לא שווה את זה. לא חסרים מעצבי שמלות כלה מוכשרים ואין סיבה שתעבדי עם מישהו שאינו סובלני או רגיש. חשוב לזכור שתהליך של תפירה או בחירת שמלת כלה לוקח זמן ואת צריכה לפגוש את המעצב כמה פעמים. וודאי שהוא מתייחס ברגישות ובכבוד לכלות שלו.

שימוש בבדים ואביזרים איכותיים
אחרי שטיפלנו ביחס שתקבלי הגיע הזמן לטפל בשמלה שלך, הסיבה שלשמה התכנסנו. כמו שכבר אמרנו - זו השמלה הכי חשובה שתלבשי בחיים שלך והיא חייבת להיות איכותית. שלא כמו בשמלות יומיומיות, כאן לא מומלץ להתפשר על בדים זולים. זה לא יראה טוב בתמונות, זה לא יראה טוב במציאות וזה עלול ליצור תקלות חמורות במיוחד. אומרים שמה שעולה בזול עולה בסוף ביוקר, ובמקרה הזה זה נכון במיוחד! וודאי שהמעצב שבחרת בוחר בקפידה את הבדים לשמלות הכלה שלו. דאגי שהוא עושה שימוש בבדים איכותיים ברמה גבוהה. לצערנו מעצבים רבים מנסים לחסוך ולהוריד עלויות ומשתמשים בבדים זולים ולא איכותיים. תדאגי שאצלך זה לא יהיה!

צוות מקצועי ומסור
מאחורי מעצב שמלות מומלץ עומד צוות מסור ומקצועי שהופך אותו למה שהוא. מדובר בתופרות, גוזרות, יבואני בדים, ואפילו אנשי השיווק. המעצב הוא חלק בלתי נפרד מצוות וכדי שהוא יהיה מומלץ הוא צריך צוות מקצועי לצידו. במהלך הפגישות שלכם אתם תפגשו את הצוות ותוכלו להתרשם. לפעמים תפגשו את אנשי הצוות של המעצב אפילו יותר מאותו ולכן הם חייבים להיות טובים ואנושיים.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם