תפריט

השכרת שמלות כלה

אצל גלית רוביניק שמלות להשכרה התפורות במיוחד בהתאמה אישית לכל כלה וכלה

עבור כל אישה יום הנישואין שלה הינו יום חגיגי ושמח כאשר היא עוברת את המעבר החשוב בחייה והופכת מנערה לאישה של בעל אחד. כל התכנונים הקשורים לאירוע של החתונה הינם תכנונים חשובים אשר גוזלים בדרך כלל זמן ומאמצים רבים כמו בבחירת הקייטרינג, בחירת שרותי צילום האירועים ועוד. הזוג המאושר חייו לבחור את חברת הקייטרינג הטובה ביותר, אולם אירועים מפואר, שירותי הצלם והמוזיקה המקצועיים ביותר כאשר הפאזל יושלם לאחר קניית שמלת כלה מושלמת עבור הכלה.

בחירת שמלת כלה מושלמת
כיום קיים מגוון רחב מאוד של שמלות כלה כאשר סוגים שונים של שמלות מתאימות לכול טעם וכל תקציב. במידה והינך מעוניינת לרכוש שמלת כלה ניתן גם להשכיר את המתאימה לך ביותר ולהחזיר אותה ביום שלמחרת. לעיתים הכלות בוחרות שתי שמלות כאשר הראשונה הינה שמלה מאסיבית יותר ומשמשת אותן לשלב של חופה, קבלת  טבעות נישואין  וקידושין ושמלה נוספת הינה שמלה שמותאמת במיוחד לשלב בריקודים והיא בדרך כלל מאופיינת בעיצוב קליל יותר. העונה שבה הזוג בוחר להיתחתן חשובה לא פחות כאשר העיצובים הקיציים הינם עיצובים עדינים יותר והעיצובים החורפיים עשוים מבדים עבים למטרתם לשמור על החום של הגוף.

אביזרים נלווים עבור שמלת הכלה
ניתן לבחור את שמלות הכלה מסוגים שונים כגון: שמלת סטרפלס, שמלת כתפיות דקות, שמלת כתפיות עבות, שמלה ארוכה ושמלה המגיעה עד הברכיים. כלות רבות בוחרות להשלים את המראה באמצעות אביזרים נלויים כגון: כפופות לבנות וארוכות, זר פרחים טריים, של עדין או ג´קט תואם.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם