»»

שמלת כלה כפרית

מתאימה במיוחדות לכלות שמתחתנות בגנים פתוחים

בדרך כלל כל בית מעצב בישראל ובחו"ל מפרסם את את העיצובים הרלוונטיים לעונה הנוכחית. ניתן להיתרשם מהעיצוב של השמלות באתרי האינטרנט של המעצבים, על גבי דפי הקטלוגים אשר מתפרסמים פעמיים בשנה ובאמצעות ביקור פיזי בסטודיו.

שלל עיצובים של שמלות כלה
כפי שיש הרבה כלות כך קיימם מספר רב של עיצובים. ניתן להזמין את השמלה המועדפת עליכם ולבצע בה שינוים הן מבחינת העיצוב והן מבחינת המידות על מנת להפוך אותה לשמלה המושלמת עבורכן. ישנן כלות אשר מעדיפות שמלות מפוארות בעלות נפח גדול ושכבות רבות, וישנן כאלה שמעדיפות שמלות מינימליות ופשוטות יחסית, במילים אחרות שמלות המתאימות לסגנון כפרי.

שמלת כלה כפרית
שמלות כלה כפרית הינן שמלות ייחודיות אשר מזכירות את התקופה הרומנטית ומעניקות לשמלה את המראה הספציפי על ידי שימוש בסממנים מהעולם הכפרי. ריבוי תחרה ומחשוף נדיב באזור החזה והגב מעניקות לכל כלה את המראה התמים והנועז בבת ובעונה אחת. בדרך כלל שמלות בעיצוב כפרי מלוות בפריטים כגון: כפפות משי ארוכות, של פרחונית עשויה מתחרה עדינה וסיכות ראש מעוצבות בקריסטלים של סוורובסקי. זר המורכז מורדים לבנים וצהובים משלים את המראה של הכלה המושלמת. שמלת הכלה חשובה יותר מכל עיצוב פנים הרי בסוף מה שחשוב זה הצילום אירועים והתמונות שמשמשות למזכרות לכל החיים.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם