תפריט

שמלות כלה צנועות

שמלת הכלה הינה השמלה החשובה ביותר עבור כל כלה ביום חתונתה. כל כלה משקיעה מאמצים וזמן רב על מנת לבחור את שמלת הכלה האולטימטיבית עבורה.

שמלות כלה צנועות? הגעת למקום הנכון!

תהליך החיפוש של שמלות כלה צנועות (ובכלל) יכול לקחת חודשים רבים כאשר ישנן כלות אשר מעוניינות לבדוק שמלות שמתפרסמות באמצעות קטלוגיים עונתיים, ויש כאלה שבודקות את התמונות של דגמים המעודכנים באמצעות כניסה לאתרי אינטרנט של המעצבים. 

שמלות כלה צנועות

לפני הקנייה של השמלה חשוב להגיע לסטודיו של המעצב על מנת לבצע את כל המדידות הדרושות ושינוים בעיצוב, אם יש צורך בכך. באפשרותה של הכלה לרכוש שמלות כלה צנועות או להשכירן לערב אחד. ההשכרה של השמלה תצמצם את העלויות עבור הכלה.

עיצוב של שמלות כלה צנועות
קיים מגוון רחב מאוד של עיצובים של שמלות כלה (ניתן להתרשם מכמה בקולקציית 2017 שלנו). מאחר ולכל כלה יש טעם שונה, המעצבים עמלים ימים רבים על מנת ליצור שמלות כלה בעלות עיצובים שונים על מנת להתאים לכל כלה את השמלה האולטימטיבית עבורה. העיצובים משתנים על פי הפרמטרים הבאים: גיל הכלה, מבנה גופה של הכלה, עונת השנה של החתונה, מחיר השמלה, טעם אישי של הכלה ותרבות של המדינה זה נמכרת השמלה.

שמלות כלה בעיצוב מסורתי

במגזרים דתיים העיצובים של פחות חושפניים, מדובר כמובן על שמלות כלה צנועות. יותר ויותר כלות בוחרות עיצוב של שמלת כלה שהוא עיצוב צנוע ולא פרובוקטיבי. כלות רבות מוותרות על המחשופים באזור הגב או החזה ומעדיפות עיצוב מסורתי אשר מכסה את מרבית חלקי הגוף ומשאיר מקום לדימיון.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם