»»

שמלות כלה להשכרה

כל כלה ביום חתונתה- יש בה זוהר פנימי שמגיח החוצה. את הזוהר הזה והתום מסמלת השמלה הלבנה בה היא מתחתנת. שמלת כלה מעוצבת על גוף הלובשת, ולפיכך מתאימה בדיוק למידות הכלה. משום העבודה הרבה שמושקעת בשמלות כלה- העיצוב, ההתאמה וחומרי הגלם היקרים מצדיקים מחירים יקרים יחסית של שמלות כלה, והרבה פעמים כלות מחפשות שמלות כלה להשכרה במקום לקנות אותן.

שמלה להשכיר
רכישת שמלת כלה היא בדרך כלל עניין חד פעמי. כשמדובר על שימוש חד- פעמי של מספר שעות ללבישתה (החל מהסלון כלות ועד לגמר החתונה ולעתים אף פחות מכך), זה לא יוצא משתלם לקנות שמלה שנפתרה ועוצבה במחיר אלפי ואף עשרות שקלים. זה בעיקר תלוי במעמדם של מעצבי השמלה. בתעשיית שמלות הכלה קיימים מעצבי שמלות כלה רבים, אשר לכל אחד נגיעה שונה בבד והתוצאה היא חד פעמית וייחודית גם היא לגוף הלובשת. ישנן גם שמלות כלה לקניה מיד שניה, אולם דבר זה גם הוא אינו מעשי אם אין בכוונתך לתפוס מקום בארון עם השמלה שבה התחתנת.

שמלות כלה להשכרה- לחתונה או כשמלת ערב
ישנן שמלות כלה מעוצבות המשמשות גם כשמלות ערב. כל עיצוב המראה מורכב מפריטי לבוש שניתנים לשימוש חוזר לפעמים (נעליים, עליונית, שמלה, הדפסה על חולצות ועוד). תוכלו לשכור שמלת כלה לערב- כשמדובר באירוע מיוחד, אשר מצריך לבוש אלגנטי ויוקרתי.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם