»»

קטלוג שמלות קלה

כל אישה מחכה לרגע הזה (נו, טוב, רובן). הרגע בו הכלה מובלת את החופה ביום חתונתה ושם פוגשת את בעלה. זהו רגע מרגש ביותר- אחד המרגשים ביותר בחיי הכלה, ולכן ההיערכות אליו היא רבה- גולת הכותרת היא כמובן שמלת הכלה אשר בה היא מתהלכת, ועשויה להעניק לה מראה זוהר וקורן.

היכן ניתן להשיג קטלוג שמלת קלה?
בכל שנה יוצא קטלוג שמלת קלה חדש, ובו מוצגים הדגמים המפוארים הנכונים לאותה העונה. מחירי השמלות יכולים להאמיר גם לעשרות אלפי שקלים. כשמדובר בשמלה לאירוע חד- פעמי, גם אם זה האירוע של חייכם, לא כל זוג יכול לאפשר לעצמו זאת, או שמעוניין לחסוך בעלויות. בכל שנה יוצא קטלוג שמלת קלה חדש ובו דגמים חדישים המתכתבים עם פסגת האופנה הנכונה לאותה השנה. הקטלוג עוזר לכוון את הכלה בבחירת השמלה, גם אם היא לא נקנית מאותה השנה ומוצעת להשכרה או למכירה כיד שניה. את הקטלוג ניתן להשיג בחנויות עצמן או דרך אתר התדמית של מעצב השמלה.

מה הסגנון שלך?
קטלוג שמלת קלה מכיל את כל סגנונות שמלות הכלה האפשריים- נועזות, שמרניות, אריסטוקרטיות, צנועות, שובבות, ארוכות או קצרות ועוד. בחירת השמלה אמורה להיות מושפעת מארבעה דברים : סגנון, איכות, שירות ומחיר (שמלה שולה במיוחד תעיד על איכותה). כדאי להשקיע, במיוחד כשבאירוע חד- פעמי שכזה משתדלים להקפיד על הכל.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם