»»

תמונות שמלות כלה

שמלת כלה היא ליבת אירוע החתונה, מדובר באחת ההשקעות הגדולות ביותר בחתונה ובאחד המרכיבים המרכזיים לקיום חתונה מוצלחת. הכלה, לבושה בשמלת כלה לבנה, מושכת את תשומת ליבם של כל המשתתפים ומהווה את מרכז האירוע. כלות רבות חולמות על יום חתונתן עוד מילדותן ושמלת הכלה היא התגשמות החלום.

בחירת שמלה כלה על פי תמונות
העיון הראשוני טרם בחירת שמלת כלה בחנות יהיה לרוב במגזינים המרובים הקיימים לכלה המיועדת ומציגים מגוון רחב של תמונות של שמלות כלה. כמו כן, אנו חיים בעידן האינטרנט , שמציע קנייה של כמעט כל מוצר אונליין. שמלת כלה הוא לא מוצר שרצוי לרכוש דרך האינטרנט שכן יש למדוד את השמלה, לראות שהיא מתאימה, לחוש את ההתרגשות והחוויה בבחירת השמלה. אך כמדד ראשוני לבחירה ניתן לשוטט באתרי האינטרנט המרובים המיועדים לשמלות כלה ולעיין בגלריית התמונות. כל אתר כלות המכבד את עצמו יפרסם תמונות של עיצובי שמלות שונים בכדי לתת טעימה ראשונה לכלה.

צלם שמלות כלה
פעמים רבות משתמשים צלמים בטכניקות צילום שונות בכדי לתת לשמלה עוצמה והתהדרות תוך כדי שימוש בתאורה ובדוגמנית. על כן לא מה שנראה לעין בתמונה יראה תמיד גם במציאות. כל כלה היא בעלת מבנה גוף שונה ולכל אחת מתאימה שמלה אחרת. קיימות כלות שיהיו מעט מלאות יותר והשמלות שהדוגמניות מציגות לראווה במגזינים לא ייראו עליהן אותו הדבר. שכירת שירותיו של צלם לאירוע החתונה הוא קריטי שכן הוא מה שישאיר את הזיכרון הממשי מהחתונה. יש לבחור בצלם מקצועי, מיומן שמתמחה בצילום. רעיון נחמד נוסף הוא שכירת שירותיו של צלם בעת מדידת שמלות הכלה, כמעין זיכרון מתוק להכנות לפני החתונה.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם