»»

שמלת כלה תחרה

לתחרה יש מרקם עדין – זהו אריג טקסטיל אוורירי עשוי בידי מכונה או עבודת יד. שתי השיטות ליצירת בד התחרה הן פרימת חוטים מבד ארוג בכדי ליצור חורים ומרווחים, או אריגת הבד מראש באופן שמותיר מרווחים. בתחילת המאה ה16 החלו לייצר תחרה ומאז יש לה מקום של כבוד בבגדי שרד. תחרה היא בד המעטר שמלות ערב או שמלות חגיגיות אחרות, והרבה פעמים היא גם חלק משמלות כלה.

הוסיפו לשמלת כלה תחרה וקבלו שמלה מושלמת
אפשר שהכלה החסודה תתעטף שמלת כלה מתחרה – זה מקנה לעלמה נופח עדין ונשי, והתחרה משתלבת בצבעים שונים ובדים שונים. היות ובד התחרה עצמו שקוף ובעל מרווחים, הוא תמיד משתלב עם בד נוסף שנמצא מתחתיו, ופה טמונה האפשרות לגוון – לא רק בצורת השמלה, אלא גם במרקם ובצבע שלה. אין גבול לצורה שבה תעוצב השמלה: יכולה להיות נפוחה, בצורת A, סטרפלס, קצפת, מקסי ועוד, אבל תמיד בעלת רמיזות מיוחדות. באייטיז התחרה כיכבה על גבי שמלות כלה רבות (עיין ערך מדונה עם כפפות התחרה השחורות והסרט הענק לשיערה), ונדמה שישנה חזרה נוספת על האופנה. בסטיילינג בשמלה מסוג זה חייב להיות מדויק, לכן חשוב ה"טאץ/" הסופי של מעצב שמלה. בדרך כלל יהיו אלו נעלי סירה שטוחות, גם לגבי התכשיטים ראוי להתייעץ עם סטייליסט. זה הזמן להשקיע עבור אחד האירועים הגדולים של חייכם.

מראה וינטייג' או מראה מעודן ועכשווי
אתן תבחרנה את המראה המועדף עליכן שכמובן יישק ליופי החיצוני של הכלה. משום עדינות דגם התחרה, מעצבים שונים "בונים" את הדגם כבר על גוף הכלה, כשאין מקום לפספוסים. נין לשאוב השראה למראה של שמלת תחרה בכל אחד מהעשורים האחרונים – היא תמיד תישאר באופנה.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם