»»

שמלות כלה מידות גדולות

זאת את שעושה את השמלה לא פחות משהשמלה עושה אותך...

יום החתונה הוא חשוב וחד פעמי והפנטזיה על השמלה המושלמת קיימת אצל כל אחת ואחת מאיתנו – אלה עם המידות הקטנות ואלה עם המידות הגדולות כאחת. כלה יקרה, זכרי כי פרופורציות גוף הם אופנה חולפת – בעבר נשים מלאות היו התשוקה הגדולה ובימינו נשים בגודל בינוני, בעבר הייתה אופנת ההרואין-שיק שהתבטאה ברזון חולני. כלומר, את לא צריכה להרגיש מקופחת בשום דרך שהיא! גם את תזכי לשמלת כלה מושלמת לחתונתך ויהיה לך מבחר רחב.

מציאת שמלת כלה לכלות עם מידות גדולות
החשש הגדול של נשים מלאות עם מידות גדולות הוא ללכת לקניות – פעמים רבות הן פוחדות כי לא ימצאו שמלה שתתאים לגופם ותחמיא להן. הפחד הגדול הוא לקרוע את פריט הלבוש אותו מודדים. אל חשש! הימים הללו תמו! כולנו יודעים שעל טעם וריח אין מה להתווכח וגברים רבים נמשכים לנשים גדולות, מגמה שהולכת וגדלה עם השנים. כמו כן, עולם האופנה יודע שהוא צריך להיות נגיש לכל אחת ואחת. חברתנו מייצרת קולקציה רחבה מאוד של שמלות כלה למידות גדולות ובכך מעניקה לכלה העתידית את האופציה ליהנות ממדידת שמלות ומציאת השמלת המושלמת בלי להתפשר על מידה.

שמלת כלה מידות גדולות בעיצוב אישי
לפעמים, למרות הקולקציה הרחבה של שמלות הכלה שאנו מציעים, לא תמצא הכלה את השמלה שהיא מוצאת הכי מחמיאה לה, הכי נוחה והכי יפה. אל חשש, גם לזה יש פיתרון. צוות המעצבים שלנו עושה עבודת פלאים ותוך ישיבה אחת, סיעור מוחין ומדידות יעניק לך המעצב שלנו את שמלת הכלה שעליה את חלמת כל חייך, לפי רצונך ודרישותייך תוך מתן טאץ' אישי של המעצב.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם