»»

שמלות כלה לחרדיות

כלה חסודה היא כלה אמיתית!!!

רבות מהמתחתנות החרדיות פונות לגמ"ח על מנת לרכוש שמלת חתונה במחיר זול יחסית למחירי השוק שמתחילים ממחיר של אלפי שקלים. האפשרות הנוספת היא לבדוק דגמי שמלות כלה בסלון למעצבים, ולמצוא שמלות כלה במחירים שפויים ומוצדקים. העניין בשמלות כלה לחרדיות, זה שהן דורשות אישור מסוים לעתים – על כן בשמלות כלה מושכרות ניתן להתייעץ עם הגורמים הנכונים.

שמלות כלה לבנות המלך
כל אחת מאיתנו היא בת - מלך, וביום החתונה – האור הזה נפוץ מול כולם, כששושלת בית ישראל אמורה להתרחב בעקבותיו. הטקס הרוחני הזה מאפשר לכל בת מלך להיראות יפה ביום שבו היא פורשת מחסות הוריה אל חסות בעלה, או בן- זוגה. הדבר הראשון עליו חולמות בדרך כלל כלות לעתיד הוא שמלת כלה, המוצר שלא מפספס אף כלה באשר היא, כאשר השאיפה היא להתחתן בשמלות כלה צנועות שהופך את הלובשת לחסודה ומיוחדת. כמובן שיש לבחור מתוך קטלוג שמלות כלה את השמלה המיוחדת שמבליטה את הנתונים המיוחדים שיש לכל כלה וכלה. כדי לגרום לזה לקרות, חשוב להתייעץ עם מעצבת שמלות כלה שיודעת להתאים את השמלה אחד לאחד.

דגמי שמלות שונות
לכל אחת יש את הרצון שלה כדי להפוך את הופעתה לחד- פעמית ביום החתונה. העניין לא מסתיים בהופעה החיצונית, אלא גם בנוחות שיש לכלה – הכלה מסתובבת ביום החתונה – מורמת על כפיים, רוקדת... חשוב שהיא תרגיש בנוח. העניין טמון בבחירת הבדים, בקווי התפירה המונחים על הגוף, ובנתונים נוספים שקשורים לשמלה או לכלה. כך, אפילו שמדובר ביום אחד של שמחה – יש להקדיש לו את מירב תשומת הלב.

שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם