»»

שמלות ערב לחתונה

אירועים ושמחות נחגגים היום בסטנדרטים חדשים לעילא ולעילא: חברות הפקות שוקדות על הרמת מופעים מיוחדים בהשתתפות חוגגי האירוע, אולם החתונות של היום נראה מפנק ועשיר בפירוטכניקה מרשימה, ישנו תיעוד מכל כיוון וההופעה הופכת למחייבת בכל מפגש מחדש. הנשים בכל אירוע רוכשות את המילה האחרונה בתחום הביגוד והאופנה, ובמרבית הפעמים אפילו לא ממחזרות את הבגדים. אז איפה אפשר למצוא שמלות ערב לחתונה, כאלו שלא תהיינה דומות לשמלה שהכלה לובשת בעצמה אולם עדיין יותירו את הרושם הנכון?

סלון לכלות הוא המקום
סלון שמלות כלה הוא המקום למצוא שמלות ערב לחתונה, כאלו שנלבשות באירועים מיוחדים. מי שמעוניינת למצוא שמלת בעלת אופי מרשים – אם הכלה, האחות, השושבינה וכן הלאה, יכולה להתפנק בסלון שמלות כלה, אשר מציג מבחר רב של דגמי מרשימים של שמלות כלה וערב. סלון לעיצוב בגדי חתונה וערב מתאים את שמלות הערב לגוף המודדת על פי צבעים, גודל, עיצוב וחומר אשר מסוגלים לענות על התקציב מתוך המבחר הרב. מחירים של שמלות כלה – כמו שמלת חתונה?
עולה מהשטח שאלת המחיר: אם כלות שונות רוכשות שמלות ערב לחתונה שהן מיוחדות וישמשו כשמלת כלה, האם מחיר שמלת הערב זהה לשמלת כלה? התשובה היא שלילית או שנקבעת על פי קהל היעד לו נתפרת השמלה, כמו גם על פי מוניטין בית האופנה או המעצב שתפר אותה. המחירים יורדים משום הביקוש הרב. לבד מכך – הרבה מעצבים פונים לבעלי המעמד הנמוך ומציעים להם שמלות במחירים זולים יותר, שמאפשרים עמידה בסטנדרט הלבוש מול מחירי מעצבים המציפים את עולם האירועים.

בחירה קשה- כמעט כמו שמלת כלה
שמלת ערב קשה לבחירה כמעט כמו שמלת כלה, אולם המגוון המוצע עשיר מעט יותר – פחות מנופח, פחות נוצץ משמלת הכלה – בכדי להעניק לשמלת הכלה את הכבוד הראוי. ישנן שמלות ערב לחתונה שנתפרות כתחליף לשמלת כלה, וישנן שמלות ערב לחתונה שנמכרות או מושכרות לבאי האירוע המכובדים שלא מוותרים על ההופעה הנאה.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
072-3712140
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם