תפריט

שמלות כלה פשוטות

מהי שמלת כלה פשוטה, אם לא בעיצובה הקלאסי? השמלה יכולה להקרא "פשוטה", ומאחוריה השקעה רבה – בעיצוב, בשימוש בחומרי גלם מיוחדים לעילא ולעילא.

גם לשמלת הכלה הזו, ניתן להוסיף אבני סברובסקי, עיטורים ושלל פיתוחים, אולם היופי שבשמלה הוא לפעמים דווקא במה שמדגיש את הכלה עצמה ולא את השמלה. ישנם טרנדים בכל שנה בשמלות כלה – ואפשר לגלות קולקציות שמלות כלה שלמות שמתחכמות בעיצוב, ובעצם מה באמת ניתן להפיק מעיצוב פשוט, אם לא מספר דגמים דל? התשובה היא שדווקא בתחום הקלאסי, יש כמה אבות טיפוס מרשימים ומוצלחים, שיוצרים מראה פשוט ונוצץ לכלה היפה בעצמה.

למי להדגיש נוכחות?
הנוכחות של הכלה – היא כל עיקר ההופעה המעוצבת. אפשר לומר שמתחילים לחשוב "בקטן" – החתונה היא אירוע דתי וגם שמחה שרוצים לחגוג. מכאן, יוצרים מראה קלאסי וחזק דווקא בכך שהוא נטול מניירות מצועצעות ופיתוחים בתוך פיתוחים. מה שיש, זה מה שמקבלים, במלוא העוצמה.

אז איפה מתחתנים?
חתונה בחצר הרחבה, ליד הים או באולם החתונות – כל הפרטים הללו יכולים להיות גורם מכריע בבחירת שמלת כלה. המעטפת, שמלת הבסיס, המראה הכולל – נעליים, כפפות, עליונית, סידור שיער ואיפור. אלו פרטים שבוחרים בעקבות השמלה עצמה. לכן, רצוי לקחת החלטות עוד לפני שבוחרים את השמלה, ולהשאיר מספיק זמן להחלטות גם לאחר בחירתה.

ליצור את המראה הנכון
"המראה הנכון" – מהו? גם אם כולם ידקלמו את נוסחת הפלא שתייצר את השמלה המושלמת, כדאי לדעת שלכל מעצב שמלות כלה יש האופי והסגנון שלו, וכדאי לדבר בדגמים, פחות בתיאורים, כדי לתאם את הציפיות היטב. ניתן להיעזר במגזיני אופנה, ולשלוח את הדגם שמוצא חן, ועל בסיס זה להתאים את השמלה המנצחת, שתיראה היטב גם על גופך.
שאלות למעצבת גלית רוביניק, מידע נוסף ותיאום פגישות ומדידות בסטודיו חייגי:
או מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם